A lygos autsaideris „Tauras“ nugalėtas dideliu skirtumu – 4:0

A lygos autsaideris „Tauras“ nugalėtas dideliu skirtumu – 4:0
14 sausio 11, Šeštadienis 17:00
Trečiuoju „Atlanto“ varžovu ruošiantis 2014 metų sezonui buvo Tauragės „Tauras“. Svečiai klaipėdiečiams nepasipriešino – pralaimėjo 0:4.

Pirmojo įvarčio nereikėjo ilgai laukti. 6-ąją min. baudos aikštelėje buvo pargriautas Marius Papšys. 11 m baudinį realizavo pats nukentėjusysis.
Apie 15-ąją min. svečiai, Edgarui Žarskiui suklydus, turėjo palankią progą išlyginti rezultatą. Po Jean Marie Landry Amani kamuolys tik per stebuklą neatsidūrė „Atlanto“ stačiakampio tinkle. Kamuolys, atsitrenkęs į vidinę virpsto pusę, nekirto vartų linijos. Tai buvo pavojingiausias svečių išpuolis per susitikimą.
30-ąją min. buvo pasiektas antrasis įvartis. Evaldas Razulis, iššokęs vienui vienas prieš „Tauro“ vartininką, pirmu smūgiu jo nenuginklavo. Kamuolys atšoko patogiai ir mūsų puolėjui galva pavyko pasidubinti skirtumą.
Po pertraukos aikštėje pasirodė kiti „Atlanto“ žaidėjai. Jie taip pat pasiekė du įvarčius.
55-ąją min. Klaipėdoje įsitvirtinti siekiantis maskvietis Dmitrijus Demidovas puikiai sužaidė dešiniame aikštės krašte – prasiveržė, suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.
Baigiantis rungtynėms – 87-ąją min. kamuolys ketvirtą sykį atsidūrė „Tauro“ vartuose. Po pakelto kampinio taikliai galva smūgiavo Maksimas Maksimovas.
Skaityti 3908 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka