Vienas lenkų įvartis buvo lemiamas

14 sausio 12, Sekmadienis 19:00

Ketvirtuoju „Atlanto“ varžovu ruošiantis 2014 metų sezonui buvo Suvalkų „Wigry“ vienuolikė iš Lenkijos.
Marijampolėje vykusiose rungtynėse pergalę šventė varžovai – 1:0.
Pirmajame kėlinyje progų įmušti turėjo abi komandos. Įsiminė skersinį sudrebinęs Gedimino Krušos tolimas smūgis, dvi E.Razulio galimybės pasižymėti.
Antrajame kėlinyje – 58-ąją min. į „Atlanto“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį įmušė lenkai.
Per paskutiniąsias minutes rezultatą galėjo išlyginti Zigmantas Jesipovas, tačiau iššokęs prieš vartininką, klaipėdietis nepataikė į vartus.
Suvalkų futbolininkai pasiekė revanšą už pralaimėjimą praėjusių metų sausį. Tada „Atlantas“ laimėjo 3:2.
Šiuo susitikimu klaipėdiečiai baigė stovyklą Lietuvoje. Iki sezono pradžios uostamiesčio klubas treniruosis užsienyje. Sausio 16 d. „Atlanto“ ekipa išskrenda į Turkiją.