Įspūdinga sezono pradžia: „Atlantas“ – „Dainava“ 6:0

14 kovo 08, Šeštadienis 19:00
„Atlantas“ sezoną pradėjo triuškinama pergale. Pirmosiose Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynėse šalies vicečempionai įtikinamu skirtumu 6:0 nugalėjo Alytaus „Dainavą“.
Trys įvarčiai į dzūkų vartus krito iki pertraukos ir tiek pat per antrąjį kėlinį. Labiausiai tarp uostamiesčio žaidėjų pasižymėjo rezultatyviausias praėjusių metų „Atlanto“ futbolininkas Evaldas Razulis, įmušęs tris įvarčius. Po kartą taikliai smūgiavo Tadas Eliošius ir Marius Papšys, o vieną kamuolį savo vartus nukreipė alytiškis Renaldas Stankevičius.
Per visas rungtynes atakos ritosi į vieną – alytiškių vartų – pusę. Konstantino Sarsanijos auklėtiniai, nuo pirmųjų minučių užgulę „Dainavos“ vartus, kurį laiką nerado spragų varžovų gynyboje. Tačiau 16-ąją min. po Mariau Papšio pakelto kampinio E.Razulis pasiekė ne tik pirmą „Atlanto“, bet ir visų pirmenybių įvartį.
29-ąją min. gausiai susirinkusiems sirgaliams nuotaiką dar labiau pakėlė varžovų gynėjas R.Stankevičius, gana nesudėtingoje situacijoje įmušęs įvartį į savo vartus.
Po trečiojo įvarčio, kurį pasiekė E.Razulis, tapo aišku, kad iki pirmųjų oficialių rungtynių paslaptingiausia tarp A lygos ekipų laikyta „Dainava“ nesugebės sugadinti klaipėdiečiams šventės.
Antrąjį kėlinį uostamiesčio futbolininkų persvara buvo dar ryškesnė. Į svečių vartus krito antra tiek įvarčių, kiek iki pertraukos, tačiau jų galėjo būti akivaizdžiai daugiau. Ir niekas nebūtų stebėjęsis, jei švieslentėje ties „Atlanto“ pavadinimu būtų švytėjęs dviženklis skaičius.
„Neturėjome žinių apie varžovus. Man svarbiausia, kad „Atlanto“ žaidėjai būtų rimtai nusiteikę kautis. Laimėti pirmąsias varžybas – labai gerai. Iškovojome pergalę lengviau nei tikėjausi“, – pasidžiaugė „Atlanto“ komandos vyriausiasis treneris K.Sarsanija.
„Gerai, kad greitai pasiekėme įvarčius. Tai mums palengvino žaidimą. Jei nebūtų pavykę įgyti persvaros, būtų tekę kariauti iki paskutiniųjų minučių“, – mintimis pasidalijo tris įvarčius pasiekęs E.Razulis.
Praėjusiais metais pirmoji „Atlanto“ ir „Dainavos“ akistata, vykusi Gargžduose baigėsi panašiu sutriuškinimu – 6:1. Tąkart E.Razulis pasiekė net 5 įvarčius.
Kitas rungtynes „Atlantas“ sąlyginai žais išvykoje. Rungtynės šeštadienį su Klaipėdos „Granitu“ vyks toje pačioje dirbtinės dangos aikštėje, ant kurios treniruojasi abi uostamiesčio vienuolikės.

„Atlantas“ – „Dainava“ 6:0 (3:0).
Įvarčiai: 16 min. E.Razulis 1:0; 29 min. R.Stankevičius (į savo vartus) 2:0; 43 min. E.Razulis 3:0; 70 min. T.Eliošius 4:0, 72 min. E.Razulis 5:0; 80 min. M.Papšys 6:0.
„Atlantas“: M.Galdikas, E.Žarskis, M.Beneta, A.Jokšas, K.Gnedojus, A.Bartkus, S.Rakauskas, D.Kazlauskas (nuo 65 min. T.Eliošius), M.Papšys, O.Verbickas (nuo 60 min. D.Virkšas), E.Razulis (nuo 73 min. M.Maksimovas).