Vakarų Lietuvos komandų – „Atlanto“ ir „Bangos“ akistata baigėsi be įvarčių

Vakarų Lietuvos komandų – „Atlanto“ ir „Bangos“ akistata baigėsi be įvarčių
14 kovo 21, Penktadienis 23:00

Gargždų „Bangos“ futbolininkai ir toliau kiša koją Klaipėdos „Atlantui“. Praėjusio sezono paskutinėse rungtynėse atėmę iš uostamiesčio ekipos labai brangius taškus, ir penktadienį, gargždiškiai susitikimą baigę devyniese, sugebėjo iš uostamiesčio išsivežti tašką.

Po 90 min. nuožmios kovos švieslentėje žibėjo du nuliai – 0:0.

 

Iki pertraukos abi ekipos nelepino gausiai susirinkusių aistruolių pavojingais momentais. Tik keletą sykių prie vienų ar kitų vartų.

Daug ryžtingiau ekipos rungtyniavo antrąjį kėlinį. Per antrąsias 45-ias minutes buvo visko: ir geltonų, ir raudonų kortelių, ir aibė progų, po kurių likdavo stebėtis, kaip kamuolys neatsidurdavo tinkle.

Kaip ir laukta, iniciatyvą turėjo „Atlantas“, o svečiai su Aurelijumi Staponka laukė progos kontratakuoti.

Visiškai aikštės vidurį Konstantino Sarsanijos auklėtiniai užvaldė nuo 64-osios minutės, kai dėl antrosios geltonosios kortelės į drabužinę buvo pasiustas gargždiškių legionierius Sergejus Ševčiukas. Senkant laikui šeimininkų atakos virto šturmu. Prie „Bangos“ vartų buvo sukurtos bent šešios pavojingos progos, galėjusios virsti įvarčiais. Ypač palankias galimybes pasižymėti turėjo „Atlanto“ puolėjas Evaldas Razulis. Dar į svečių stačiakampį smūgiavo Gediminas Kruša, jį 68-ąją min. pakeitęs Maksimas Maksimovas. Aktyvūs šturmo dalyviai buvo Tadas Eliošius, Ovidijus Verbickas ir Donatas Kazlauskas.

Po to, kai 85-ąją min. iš aikštės buvo išvarytas ir „Bangos“ kapitonas A.Staponka, devynių gargždiškių vartai buvo visiškai užgulti, tačiau čempionato lyderiams pavyko išbristi sausiems.

„Atlanto“ strategas K.Sarsanija, nors ir nebuvo patenkintas rezultatu, tačiau nepriekaištavo savo žaidėjams.

„Rungtynėse su Gargždų komanda vaikinai kovojo akivaizdžiau geriau nei varžybose su „Granitu“. Kad neįmušėme į „Bangos“ vartus, gal tai Dievo valia. Neįmušėme šiandien – įmušime kitą kartą, – teigė specialistas. – Varžovų komanda pasipildė Rusijos 2-oje lygoje užgrūdintais futbolininkais, kurie akivaizdžiai sustiprino „Bangos“ ekipą.“

Rungtynių statistika

Klaipėdos „Atlantas“ – Gargždų „Banga“ 0:0.

„Atlantas“: M.Galdikas, E.Žarskis, M.Kazlauskas (18 min. įspėtas), G.Žukauskas, K.Gnedojus (85 min. įspėtas), R.Baravykas, G.Kruša (nuo 68 min. M.Maksimovas), D.Kazlauskas (52 min. įspėtas), T.Eliošius (72 min. įspėtas), O.Verbickas, E.Razulis.

Skaityti 3671 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka