„Atlantas“ ir J.Kirilovas pagaliau suraitė parašus po sutartimi

„Atlantas“ ir J.Kirilovas pagaliau suraitė parašus po sutartimi
14 kovo 25, Antradienis 14:00
„Atlanto“ futbolo komanda pasirašė sutartį, galiojančią iki 2014 metų pabaigos, su 24-erių Jurijumi Kirilovu iš Rusijos.
Anot klubo generalinio direktoriaus Vacio Lekevičiaus, ją, dėl galinčios kilti situacijos, gali bet kada nutraukti abi pusės – ir „Atlantas“, ir futbolininkas.
1990-ųjų sausio 19 dieną Ufoje (Rusija) gimęs žaidėjas Klaipėdos komandoje buvo nuo sezono pradžios, tačiau pasirašyti oficialų kontraktą su Lietuvos ekipa trukdė nesutvarkyti dokumentai su buvusiu klubu.
Baškirijos sostinėje Ufoje futbolininko kelią pradėjęs J.Kirilovas vėliau karjerą susiejo su dabartiniu „Atlanto“ treneriu Konstantinu Sarsanija. Rungtyniavo jo vadovaujamose Maskvos „Sportakademklubo“, Maskvos srities „Chimki“ komandose.
2009-ųjų gegužės 16 d. saugo pozicijoje žaidžiantis J.Kirilovas įmušė pirmąjį įvartį (susitikime tarp „Chimki“ ir Maskvos „Moskva“) Rusijos aukščiausios lygos čempionate.
Kai 2010-aisiais žaidėjas pasirašė sutartį su Maskvos „Dinamo“ vienuolike, jis iš pradžių buvo paskolintas Vladikaukazo „Alanijos“ (2010 m.), vėliau Samaros „Krylja Sovetov“ (2011 m.), Sverdlovsko „Uralo“ (2011/2012 m.) komandoms.
2012-ųjų rugpjūtį J.Kirilovas grįžo į gimtąją Ufą, į „Ufos“ klubą.
Tais pačiais metais jis, atstovaudamas Rusijos jaunimo iki 21 metų rinktinei 2013 metų Europos jaunimo futbolo čempionato atrankos varžybose, įmušė išlyginamąjį įvartį į čekų vartus.
Prieš atvykstant į Lietuvą J.Kirilovas buvo patyręs sunkią traumą. Saugas visiškai pasveiko jau būdamas „Atlanto“ komandoje.
V.Lekevičius pasidžiaugė, kad tokio meistriškumo atakų organizatoriaus „Atlantui“ labai trūko.
„Jurijus – sportiškai piktas, kovingas, vikrus, gerai aikštę matantis ir kamuolius draugams skirstantis vidurio saugas, – legionierių apibudino direktorius. – Jam įsiliejus į komandą turėtų „Atlanto“ atakos akivaizdžiai tapti pavojingesnėmis.“
Didelė tikimybė, kad J.Kirilovas šį antradienį Vilniuje, rungtynėse tarp „Žalgirio“ ir „Atlanto“ ekipų, išbėgs į aikštę. Jis bus rungtynių protokole, tiesa, tarp atsarginių žaidėjų.

Skaityti 2757 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka