Juodas vakaras Vilniuje – pralaimėta 0:4

14 kovo 26, Trečiadienis 14:00

Klaipėdos „Atlantas“ patyrė pirmą nesėkmę 2014 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionate. Uostamiesčio ekipa suklupo žaisdama sostinėje su čempionais „Žalgirio“ futbolininkais 0:4.
Šeimininkai, įmušę tris įvarčius, rungtynių baigtį nulėmė iki pertraukos. Ketvirtasis krito prasidėjus antrajam kėliniui.
Jau 9-ąją min. klaipėdiečių gynyboje radęs spragą lenkas Jakubas Wilkas taikliai pasiuntė kamuolį į Manto Galdiko vartus.
25-ąją min. vaikiškai suklydo pats M.Galdikas, pargriovęs grėsmės nekeliantį vilnietį. 11 metrų baudinį realizavo šį sezoną „Žalgirio“ klubą papildęs buvęs Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinis Linas Pilibaitis. Iš Kretingos kilęs M.Galdikas atspėjo į kurią vietą smūgiuos irgi Kretingoje gimęs L.Pilibaitis, tačiau kamuolio neatrėmė.
Po keleto minučių galėjo rezultatą sušvelninti pirmą kartą šį sezoną „Atlante“ žaidęs Karolis Laukžemis, tačiau klaipėdietis nesugebėjo sutramdyti kamuolio ir neišnaudojo iki pertraukos draugų sukurtą realiausią progą įmušti įvartį.
Baigiantis kėliniui niūrią nuotaiką dar labiau sugadino trečias – apmaudus įvartis. Legionierius iš Kipro Kristis Andreou smūgiavo netaikliai, tačiau kamuolys lietęs „Atlanto“ puolėją Tadą Eliošių įskriejo į vartų kampą, kuriame buvo ir klaipėdiečių vartų sargas.
Tuo M.Galdiko nelaimės nesibaigė. 52-ąją min. tas pats K.Andreou galvos smūgiu įmušė dar vieną įvartį. Kamuolys praskriejo „Atlanto“ vartininkui tarp kojų.
Po šio įvarčio Konstantinas Sarsanija į aikštę išleido naujoką Jurijų Kirilovą ir po rankos operacijos atsigavusį Donatą Naviką.
Per likusį pusvalandį nei vienai iš komandų nepavyko pasižymėti.
„Žalgiris“ buvo stipresnis, laimėjo pelnytai, – po susitikimo pripažino „Atlanto“ vyriausiasis treneris K.Sarsanija. –. Mums niekas nesisekė. Kiek varžovai turėjo progų, tiek visas jas realizavo. Nesiteisindamas noriu pasakyti, kad vilniečiai buvo geresni. Darysime išvadas. Čempionatas tik prasideda – viskas dar priešakyje.“

„Žalgiris“ – „Atlantas“ 4:0 (3:0).
Įvarčiai: 9 min. J.Wilkas, 25 min. L.Pilibaitis, 40 min. K.Andreou, 52 min. K.Andreou.
„Atlantas“: M.Galdikas (25 min. įspėtas), A.Jokšas, M.Kazlauskas, K.Gnedojus (29 min. įspėtas), K.Laukžemis (nuo 54 min. J.Kirilovas), E.Žarskis, G.Žukauskas, O.Verbickas (nuo 55 min. D.Navikas, 77 min. įspėtas), T.Eliošius (57 min. įspėtas), D.Kazlauskas, E.Razulis (nuo 74 min. R.Krušnauskas).