„Atlantas“ Marijampolės „Sūduvą“ palaužė po sunkios kovos

„Atlantas“ Marijampolės „Sūduvą“ palaužė po sunkios kovos
14 kovo 30, Sekmadienis 15:00

„Atlanto“ futbolininkai nudžiugino aistruolius antrąja pergale Lietuvos futbolo A lygos čempionate.

Po trijų nesėkmingų turų, uostamiesčio vienuolikė 1:0 palaužė iš žaidybinės duobės norinčią išsiropšti Marijampolės „Sūduvos“ komandą.
Pergalingą įvartį įpusėjus pirmajam kėliniui pasiekė Donatas Kazlauskas.
Prieš rungtynes „Atlanto“ ekipoje įvyko keletą korektyvų. Pirmą kartą šį sezoną vartus ginti buvo patikėta Mindaugui Malinauskui, tarp pagrindinių žaidėjų, rungtyniavusių nuo pirmųjų minučių buvo ir po traumos pasveikęs legionierius iš Rusijos Jurijus Kirilovas. Abu vyriausiojo trenerio Konstantino Sarsanijos žingsniai visiškai pasiteisino. M.Malinauskas apgynė savo vartus – nepraleido nė vieno įvarčio, o J.Kirilovas buvo aktyvus Lietuvos vicečempionų atakų organizatorius. Po ruso perdavimo ir buvo pasiektas vienintelis įvartis.
Gausiai susirinkę futbolo mėgėjai nuo pirmųjų minučių tapo nuožmios kovos liudininkais.
3-iąją min. netoli „Atlanto“ baudos aikštelės buvo skirta pražanga. Svečių žaidėjo Giorgio Russo smūgiuotą kamuolį sugavo klaipėdiečių vartų sargas. Tai buvo pavojingiausias suvalkiečių smūgis pirmąjį kėlinį.
Po šio momento atakos ėmė risti „Sūduvos“ vartų link. Netrukus kamuolys suspurdėjo Džiugo Bartkaus vartuose, tačiau aistruoliai džiaugėsi per anksti. Evaldas Razulis įvartį pasiekė būdamas nuošalėje.
O 25-ąją min. daugiau nei tūkstančio žiūrovų džiaugsmo negalėjo niekas užtemdyti – įvartis buvo pasiektas nepriekaištingai. Kairiajame krašte iš varžovų atėmęs kamuolį Marius Kazlauskas, pasiuntė kamuolį į priekį, prie kurio pirmasis suskubęs E.Razulis numušė dar toliau – J.Kirilovui. Pastarojo saugo perdavimas buvo rezultatyvus, mat kamuolį gavęs D.Kazlauskas taikliai nukreipė jį „Sūduvos“ vartų tinklą.
Po pertraukos kova aikštėje tapo dar intensyvesnė. Siekdami išgelbėti bent tašką, iniciatyvą perėmė svečiai. Tačiau klaipėdiečių kontratakos buvo dar grėsmingesnės nei varžovų nei į šturmą, nei į apgultį nepanašios atakos.
„Tai buvo sunkios rungtynės, – pripažino klaipėdiečių strategas K.Sarsanija. – Teko žaisti su stipria komanda. Susitiko dvi sužeistos ekipos. „Sūduva“ pralaimėjo praėjusias rungtynes, mes – irgi. Prieš šias varžybas analizavome žaidimą. Padarėme išvadą, kad ėmėme žaisti kitokį futbolą. Reikės šiek tiek laiko, kad sugrąžintume tokį futbolą, kokį žaidėme pernai, ir kokį turėtume žaisti. Rungtynės su „Sūduva“ mums buvo svarbios rezultatu, kad vaikinai vėl patikėtų savimi po pralaimėjimo Vilniuje. Varžovai irgi stengėsi. Apskritai esu dėkingas vaikinams, kad stengėsi. Manau, kad mūsų pergalė – pelnyta. Įmušėme gerą įvartį, dar buvo keletą momentų. „Sūduva“ baigiantis susitikimui turėjo vieną pusprogę. Tačiau įtampa tvyrojo iki paskutiniųjų sekundžių. Dėkoju žiūrovams, atėjusiems į stadioną ir palaikiusiems mūsų komandą“.

Rungtynių statistika

„Atlantas“ – „Sūduva“ 1:0 (1:0).
Įvartis: 25 min. D.Kazlauskas.
„Atlantas“: M.Malinauskas, K.Gnedojus, E.Žarskis, M.Kazlauskas, A.Jokšas, D.Kazlauskas (48 min. įspėtas), O.Verbickas (14 min. įspėtas), J.Kirilovas (nuo 70 min. G.Kruša), G.Žukauskas (59 min. įspėtas), T.Eliošius (81 min. įspėtas), E.Razulis.

Skaityti 3318 kartai

Medija

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka