Pirmasis prizas – „Atlanto“ puolėjui A.Paniukovui

Pirmasis prizas – „Atlanto“ puolėjui A.Paniukovui
15 balandžio 23, Ketvirtadienis 00:00
Bendrovė "Sportland" įsteigė prizus geriausiems visų 2015 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionato ratų žaidėjams.
Pirmąją dovaną už įspūdingą žaidimą per pirmuosius turus gavo „Atlanto“ puolėjas Andrejus Paniukovas. Legionierius iš Rusijos, per aštuonerias rungtynes įmušęs 11 įvarčių, tapo rezultatyviausiu lygos futbolininku. Jam "Sportland" vadovas Vladas Korsakovas įteikė 400 eurų čekį įsigyti prekėms šios bendrovės tinkle.
"Malonu gauti tokią dovaną. Vadinasi, dirbau ne veltui, o mano žaidimas ir įvarčiai buvo pastebėti", – pasidžiaugė Maskvoje gimęs ir augęs futbolo virtuozas.
Pasidžiaugęs, kad gali įteikti prizą A.Paniukovui, V.Korsakovas pajuokavo: „Gal ne paskutinį kartą susitinkame. Po kiekvieno rato apdovanosime geriausiai per jį rungtyniavusį futbolininką. Gal ir viename iš kitų ratų žaidėjas iš Rusijos vėl bus ryškiausias“.
V.Korsakovas pridūrė, kad A.Paniukovas čekį į prekes galės iškeisti bet kurioje bendrovės parduotuvėje Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.
„Futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, o susidomėjimas žaidimų karaliumi sparčiai auga ir Lietuvoje. Tai – viena priežasčių, paskatinusių "Sportland" bendradarbiauti su "SMScredit.lt A lyga". Sezono pabaigoje apdovanojimo sulauks ir absoliučiai geriausias metų futbolininkas“, – pažadėjo "Sportland" vadovas.
Geriausią rato žaidėją renka šalies rinktinės treneris Igoris Pankratjevas ir būrys futbolo komentatorių bei apie šią sporto šaką rašančių žurnalistų. Kiekvienas apklausos dalyvis reitinguoja tris, jo nuomone, solidžiausiai ir spalvingiausiai rungtyniavusius futbolininkus. Susumavus balus, paaiškėja nugalėtojas.

Pagal „SMScredit.lt A lygos“ informaciją

Martyno Pociaus nuotr.

Skaityti 2482 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC