A.Paniukovą „Atlantas“ paskolino prancūzų klubui

A.Paniukovą „Atlantas“ paskolino prancūzų klubui
15 rugpjūčio 31, Pirmadienis 00:00
Rezultatyviausias Lietuvos futbolo A lygos čempionato žaidėjas Andrejus Paniukovas iki 2016 metų pavasario pabaigos arba vasaros pradžios gyvens Korsikos saloje.
Puolėją „Atlantas“ paskolino Prancūzijos 2-osios lygos („Ligue 2“) čempionatą nesėkmingai pradėjusiam Ajačo AC „Ajaccio“ klubui. Korsikos salos didžiausio miesto, kuriame gimė Napoleonas Bonapartas, futbolininkai po penkių turų pelnė vos 2 taškus ir užima 17-ąją vietą tarp 20 vienuolikių. Tiek pat taškų turi ir žemiau, iškritimo į žemesnę lygą zonoje esančios Niorto „Niort“ ir Bovės „Red Star“ komandos.
2014-aisiais iš Prancūzijos 1-osios (aukščiausiosios) lygos iškritusio „Ajaccio“ klubo vadovai turi vilčių sugrįžti į šalies elitinių komandų būrį. Rusas turės būti vienas šio plano vykdytojų.
„Tikimės, kad Ajačo ekipoje rungtyniaujantį A.Paniukovą pamatys platesnis Europos futbolo specialistų ratas, – teigė „Atlanto“ klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius. – Jei puolėjas žais taip pat sėkmingai, kaip ir Lietuvoje, ir jį savo gretose norės matyti ne viena komanda, pirmumo teisę įsigyti turės „Ajaccio“ vienuolikė.
„Atlanto“ futbolo klubas ir A.Paniukovas vienerių metų sutartį buvo pasirašę neseniai – liepos mėnesį. Žiemą į Lietuvą atvykęs Rusijos jaunimo rinktinės žaidėjas priklausė Maskvos „Dinamo“ komandai, kuri jauną puolėją skolindavo kitoms vienuolikėms. Prieš atvažiuodamas į Klaipėdą, Maskvoje gimęs A.Paniukovas rungtyniavo Kaliningrade, „Baltikos“ ekipoje.
V.Lekevičiui pasiūlius, legionierius iš Rusijos sutiko pasirašyti kontraktą su sąlyga, kad galės iš Klaipėdos išvykti, kai sulauks jį tenkinančio pasiūlymo iš kito klubo.

Skaityti 3779 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
Uostas Logo
Auto Logo
UAB
UAB