Marijampolėje teko pripažinti „Sūduvos“ persvarą

15 rugsėjo 15, Antradienis 03:00

Ilga „Atlanto“ nepralaimėtų rungtynių serija nutrūko Marijampolėje. „Sūduva“ buvo pajėgesnė 3:1.
Klaipėdiečiai pirmieji įmušė įvartį – 5-ąją min. pasižymėjo Ovidijus Verbickas. Šeimininkai jau 8-ąją min. išlygino rezultatą. 37-ąją min. ir 83-iąją min. du kartus į „Atlanto“ vartus kamuolį nukreipė Tomas Radzinevičius.
Iškovoję pergalę suvalkiečiai, priartėjo prie trečioje vietoje esančios uostamiesčio vienuolikės. Taškų skirtumas sumažėjo nuo aštuonių iki penkių.
Susitikimo pradžia nustebino rezultatyviomis atakomis. 5-ąją min. po Marko Benetos perdavimo kamuolys surado tarp šeimininkų gynėjų buvusį O.Verbicką. „Atlanto“ saugas taikliai smūgiavo pro išbėgusį „Sūduvos“ vartininką Džiugą Bartkų.
Tačiau neilgai buvo linksma Klaipėdos komandos stovykloje. Po trijų minučių jau džiaugėsi suvalkiečiai.
Karolio Chveduko vartų link pasiųstą kamuolį į Mindaugo Malinausko ginamą stačiakampį nukreipė buvęs „Atlanto“ žaidėjas Ernestas Veliulis – 1:1.
Apsikeitusios įvarčiais, vienuolikės nesumažino tempo – pavojingos atakos ritosi į abi puses.
36-ąją min. svečiai apmaudžiai suklydo išspirdami kamuolį už savo vartų linijos.
Po pakelto kampinio K.Chvedukas smūgiu galva pataikė į skersinį, prie atšokusio kamuolio pirmasis atsidūrė T.Radzinevičius, kuriam nebuvo sunku persverti rezultatą.
Viltis išsigelbėti aptemdė gynėjo Rolando Baravyko gauta raudona kortelė. Po klaipėdiečio pražangos, baudą iš 20 m smūgiavęs Markas Živkovičius sudrebino skersinį.
64-ąją min. šiurkščiai suklydo uostamiesčio ekipos gynėjas Aleksejus Jepifanovas. Laimė, kamuolį perėmęs ir vienas prieš M.Malinauską išbėgęs T.Radzinevičius nepasinaudojo dovana.
78-ąją min. „Sūduvos“ lyderis turėjo dar geresnę progą padidinti skirtumą, tačiau sukirto kamuolį į išbėgusį iš vartų M.Malinauską.
Už minutės jau buvo karšta prie šeimininkų tvirtovės. Puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjęs Maksimas Maksimovas iš keleto metrų neįstengė pasiųsti kamuolio į „Sūduvos“ vartus.
Negana to, 83-iąją min. T.Radzinevičius galvos smūgiu pasiekė trečiąjį įvartį – 3:1.
Per pridėtas minutes suvalkiečiai sukūrė dar keletą pavojingų momentų. Pro šalį skriejęs kamuolys leido „Atlantui“ išvengti triuškinamo rezultato.
Po varžybų marijampoliečius su pergale pasveikinęs „Atlanto“ vyriausiasis treneris K.Sarsanija pripažino, kad „Sūduva“ laimėjo pelnytai.
„Buvo geros rungtynės, – teigė klaipėdiečių strategas. – Vaikinai kartais nesilaikė žaidybinės disciplinos. Nebuvo mums naudinga ir pertrauka pirmenybėse. Futbolininkai, kurie buvo išvykę į rinktines, atvyko tokios būsenos, kokios jų negalima leisti į rungtynes. Taip ir gavosi. Visi žaidė žemiau savo galimybių, pirmame kėlinyje neteisingai kovojo, aikštėje buvo anarchija. Po šio pralaimėjimo reikės daryti išvadas.“

„Sūduva“ – „Atlantas“ 3:1 (2:1)

Įvarčiai:                             5 min. O.Verbickas („Atlantas“)        0:1
                                           8 min. E.Veliulis („Sūduva“)             1:1
                                          37 min. T.Radzinevičius („Sūduva“)   2:1
                                          83 min. T.Radzinevičius („Sūduva“)   3:1