„Atlantas“ Kaune patiesė „Stumbrą“

15 lapkričio 08, Sekmadienis 02:00

Klaipėdos „Atlantas“, Kaune įveikęs „Stumbrą“ 2:0, pasiekė svarbią pergalę Lietuvos futbolo A lygos čempionate.
Susitikimas, vykęs lyjant ir pučiant žvarbiam vėjui, futbolo aistruoliams nebuvo įdomus.
Po to, kai 7-ąją min. Maksimas Maksimovas ir 46-ąją – Dovydas Norvilas įmušė du įvarčius, kauniečiai nuleido rankas ir patys netikėjo, kad gali bent išlyginti rezultatą.
Pirmasis įvartis į „Stumbro“ vartus krito po gražios kombinacijos, kai Andrius Jokšas pakėlė kamuolį šeimininkų vartų link, o Ovidijus Verbickas galva perdavė kamuolį M.Maksimovui. Ruso smūgis iš arti buvo tikslus.
13-ąją min. puolėju rungtyniavęs M.Maksimovas turėjo dar vieną galimybę pasižymėti. Po O.Verbicko perdavimo, legionierius iš Rusijos įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau pažeme pasiųstą kamuolį atrėmė „Stumbro“ vartininkas Giedrius Kvedaras.
Kėliniui baigiantis galėjo pasižymėti Andrius Bartkus – klaipėdiečių kapitonas, po pakelto kampinio, nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus kampinio metu.
Per pertrauka buvo rengiamasi atremti kauniečių atakas, tačiau viskas susiklostė pernelyg gerai. M.Maksimovas atidavė kamuolį atskubėjusiam D.Norvilui. Saugas pranėrė pro du varžovus ir iš arti įrideno kamuolį į tinklą – 2:0.
87-ąją min. buvo karšta prie uostamiesčio ekipos vartų. Po to, kai vartininkas Mindaugas Malinauskas atmušė kamuolį, vartus nuo įvarčio gelbėjo gynėjai, atmušę varžovų smūgiuotą kamuolį.
„Psichologiškai sunkios rungtynės dėl to, kad prieš tai buvome pralaimėję, nors neblogai žaidėme, bet nesisekė įmušti. Šiandien – įmušėme. Žaidėjus, sirgalius sveikinu su pergale. Jei šiandien būtume praradę taškus, tai būtume nebepretendavę į bronzos medalius. Nepaisant kaip klostysis kitos rungtynės nuo kurių priklausys mūsų vieta, mes patys turime laimėti. Su „Stumbru“ mums buvo visos sunkios rungtynės. Kauniečiai – kovingi futbolininkai. Šiose rungtynėse viską lėmė antrasis įvartis“, – po susitikimo savo įspūdžiais apie varžybas pasidalijo „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija.

„Stumbras“ – „Atlantas“ 0:2 (0:1)

Įvarčiai:                  7 min. M.Maksimova

46 min. D.Norvilas

„Atlantas“:
1. Mindaugas Malinauskas