Klaipėda laukia žūtbūtinių kautynių dėl bronzinės aukštumos

Klaipėda laukia žūtbūtinių kautynių dėl bronzinės aukštumos
15 lapkričio 27, Penktadienis 02:00

Jau šeštadienį 13 val. Klaipėdos centriniame stadione prasidėsiančios Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ rungtynės atsakys, kuri iš šių komandų iškovos Lietuvos futbolo A lygos čempionato bronzos medalius.

Sūduva“ šįmet dar neįveikta
Uostamiesčio klubas, pernai užėmęs trečiąją vietą, sieks apginti bronzinę aukštumą. Medalius, kurių nepavyksta iškovoti jau daugelį metų, visais būdais nori laimėti ir suvalkiečiai.
Prieš šeštadienio akistatą abi vienuolikės turi po lygiai taškų – po 67. Kas triumfuos, atsakyti nesiryžta net akyliausi futbolo orakulai. Klaipėdiečiai per trejas rungtynes nesugebėjo nė karto parklupdyti marijampoliečių – du kartus pralaimėjo (1:3, 0:1), o vieneriosrungtynės baigėsi taikiai – 1:1.

Futbolininkų mintys apie mūšį
„Atlanto“ kapitonas Andrius Bartkus ne neabejoja, kad aikštėje vyks žūtbūtinis mūšis: „Bus įtemptos, sunkios, emocijų kupinos rungtynės – pačios svarbiausios šiame sezone. Komandoje nuotaikos – kovingos, esame nusiteikę įveikti varžovus. Norime, kaip ir pernai, būti treti. Todėl atiduosime visas jėgas, kad laimėtume bronzos medalius. Čempionato baigtis yra mūsų pačių rankose. Tai labai gerai, todėl turime tuo pasinaudoti“.
Praėjusiais metais pergalingą įvartį įmušęs, taikliu galvos smūgiu bronzą „Atlantui“ padėjęs iškovoti Lukas Baranauskas neprieštarauja, jei pagal tokį pat scenarijų susiklostytų varžybos ir su Marijampolės „Sūduva“.
„Tačiau susitikime su marijampoliečiais svarbiausia – teigiamas rezultatas. Nesvarbu, kas iš mūsiškių įmuštų, svarbu, kad laimėtume. Tai būtų didelė šventė man ir komandos draugams“, – sakė ketvirtadienį 22-ąjį gimtadienį šventęs puolėjas.

K.Sarsanija: „Mums padės žiūrovai“
Uostamiesčio vienuolikės vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija teigė, kad „Sūduvos“ komanda gerai žinoma. O su suvalkiečiais kausis „Atlanto“ futbolininkai, būsiantys geriausios sportinės formos.
„Rengiamės kovai su Marijampolės ekipa, ir tiek, – nedaugžodžiavo Klaipėdos komandos vairininkas. – Esame gerai išstudijavę varžovus. Tokia situacija, kad turime laimėti. Kito tikslo nėra ir būti negali. Varžovai tikrai sau neįsimuš įvarčio, teks atakuoti, tačiau apdairiai. Kokia taktika žaisime, nuspręsime varžybų dieną.“
Strategas vartininko Mindaugo Malinausko traumos nedramatizavo.
„M.Malinausko trauma sutelks žaidėjus, bus akylesni gindami savo vartus. Tačiau mes turėsime dvyliktąjį žaidėją – žiūrovus, kurie mums padės pasiekti tikslą. Todėl kviečiu visus klaipėdiečius atvykti į stadioną ir padėti „Atlantui“ laimėti bronzos medalius“, –

Bilietų akivaizdžiai mažėja
Rungtynės dėl bronzos medalio sulaukė didelio ažiotažo tarp Klaipėdos sporto mėgėjų. Pastarosiomis dienomis tema, ar pavyks „Atlantui“ aplenkti „Sūduvą“, yra populiariausia. Į šeštadienį 13 val. uostamiesčio centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje prasidėsiančias rungtynes jau išpirkta nemažai bilietų. Jų liko vos apie 500. Kadangi vietų šiame aikštyne yra akivaizdžiai mažiau nei centriniame stadione, todėl norintys nelikti už tvoros, turi paskubėti juos įsigyti. Išankstiniai bilietai „Tiketoje“ vos 1,5 euro. Senjorams, moksleiviams (pateikus pažymėjimą) bilieto kaina vos 1 euras.
Rungtynių dieną bilietai bus brangesni – 3 ir 2 (lengvatiniai) eurai.

Linksmins ir vaišins žiūrovus
Prieš rungtynes sportinę atmosferą kaitins „Vyturio“ pagrindinės mokyklos perkusijų orkestras, vadovaujamas Augustino Užkurato. Pertraukos metu laukia pramogos ir atrakcijos.
Lapkričio 28-oji – kone žiemos išvakarės, todėl stadione nebus šilta, todėl „Atlanto“ klubas pasirūpins žiūrovais. Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionas nemokamai vaišins karšta arbata.

Susitikimas su 1985-ųjų čempionais
Gilias futbolo tradicijas turintis Klaipėdos „Atlantas“ ir uostamiesčio sporto mėgėjai šiais metais švenčia pergalės TSRS 2-osios lygos čempionate 30-metį.
1985-aisiais tai buvo didžiulis įvykis miesto istorijoje ir Lietuvos sporte. Klaipėdos futbolininkų, kurių vyriausiuoju treneriu tuomet buvo Česlovas Urbonavičius, pergalė nenublanko net per tokį ilgą laikotarpį.
Per „Atlanto“ ir „Sūduvos“ rungtynių pertrauką bus pagerbti prieš tris dešimtmečius ir vėliau gražiu žaidimu džiuginę odinio kamuolio virtuozai ir juos treniravę specialistai, tuo laiku klube dirbę žmonės. Futbolo aistruoliai turės progą paspausti ranką Kęstučiui Ruzgiui, Robertui Butkevičiui, Kazimierui Dranginiui, Rimantui Skersiui, Vladui Grigaravičiui, Ovidijui Mozūraičiui, Kęstučiui Andriūnaičiui ir kitiems futbolo dievukams.
Skaityti 2559 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka