„Atlanto“ ir „Sūduvos“ susitikimo baigtį lėmė vienintelis įvartis

16 kovo 09, Trečiadienis 02:00
Klaipėdos „Atlantas“ Marijampolėje 0:1 nusileidęs „Sūduvai“, patyrė pirmąjį pralaimėjimą Lietuvos SMScedit.lt A lygos futbolo pirmenybėse.
Rungtynių baigtį nulėmė 53-iąją min. Miljano Jablano taikliai realizuotas baudos smūgis.
Klaipėdiečiai varžybas Marijampolėje pradėjo beveik tokios pačios sudėties, kaip ir susitikimą su „Stumbru“. Tik vietoje traumuoto Marko Benetos kairiuoju gynėju rungtyniavo patyręs Andrius Jokšas.
Per pirmąsias minutes aktyvesni buvo pradėjo šeimininkai. Jau 3-iąją min. rezultatyviausias praėjusio čempionato žaidėjas Tomas Radzinevičius patikrino „Atlanto“ vartų sargo P.Valinčiaus budrumą. Tai buvo kone vienintelis pavojingas smūgis iki pertraukos.
Realiausią progą įmušti įvartį pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai turėjo 40-ąją min., kai ties šeimininkų baudos aikštelės linija buvo pargriautas Donatas Kazlauskas. Tačiau smūgiuotas iš 17 metrų kamuolys nepasiekė net vartų – pataikęs į „Sūduvos“ žaidėją nuskriejo už vartų.
Antrasis kėlinys klaipėdiečiams prasidėjo nesėkmingai. 53-iąją min. ties savo baudos aikštele varžovą pargriovė Aleksejus Jepifanovas. Suvalkiečių legionierius M.Jablanas sugebėjo pasiųsti kamuolį į uostamiesčio vienuolikės vartų kampą.
Įvartis suteikė papildomų jėgų marijampoliečiams, o uostamiesčio futbolininkai akivaizdžiai sutriko.
Tik 70-ąją min. pavojingai į šeimininkų vartus spyrė Ovidijus Verbickas. „Sūduvos“ vartų sargas atmušė kamuolį į kampinį.
Baigiantis susitikimui „Atlantas“ tvirtai perėmė iniciatyvą, tačiau visas kortas sumaišė antrą geltoną kortelę užsidirbęs A.Jepifanovas. Likę be vieno futbolininko, klaipėdiečiai tapo mažiau pavojingesni ir turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu.

„Sūduva“ – „Atlantas“ 1:0 (0:0).