Liepojoje pralaimėtos kontrolinės rungtynės Latvijos čempionams

16 kovo 28, Pirmadienis 03:00

Klaipėdos „Atlanto“ komanda Latvijoje žaidė kontrolines rungtynes su šios šalies čempionais Liepojos „Liepajos“ futbolininkais. Jas 2:1 laimėjo šeimininkai.
Abu kartus – 47-ąją ir 88-ąją min. klaipėdiečių vartininką nuginklavo Edgaras Gauračas. Rezultatą 80-ąją min. buvo išlyginęs Evaldas Razulis.
Susitikimą klaipėdiečiai pradėjo beveik pajėgiausios sudėties: Povilas Valinčius, Kazimieras Gnedojus, Aleksejus Jepifanovas, Rolandas Baravykas, Dovydas Norvilas, Donatas Kazlauskas, Maksimovas Maksimovas, Olegas Dmitrijevas, Abdoulas Sylla, taip pat Lietuvos nacionalinėje rinktinėje Maskvoje debiutavę Markas Beneta ir Ovidijus Verbickas.
Tiesa, pastarąjį saugą Konstantinas Sarsanija pakeitė labai anksti – 20-ąją min.
Iki pertraukos iniciatyvą turėję klaipėdiečiai, sukūrė tris mirtinas progas.
Vienas pavojingas momentas buvo ir prie lietuvių vartų – šeimininkų ataką atrėmė klaipėdiečių vartininkas Povilas Valinčius.
Po pertraukos Klaipėdos ekipoje buvo pakeisti visi žaidėjai. Tarp kitų „Atlanto“ žaidėjų buvo ir trys naujokai – jaunasis klaipėdietis Neilas Urba, Ivanas Maksimovas iš Maskvos ir Gvinėjos nacionalinės rinktinės žaidėjas Pascalis Feindounas.
Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkmingai. 47-ąją min. įvartį pasiekė latvių žaidėjas E.Gauračas.
Baigiantis rungtynėms graži lietuvių kombinacija baigėsi įspūdingu E.Razulio įvarčiu į viršutinį vartų kampą – 1:1.
Tačiau likus žaisti dvi minutes latviai surengė rezultatyvią kontrataką, po kurios šeimininkai išplėšė pergalę.
„Kontrolinės rungtynės buvo labai reikalingos, kad neprarastume ritmo. Likau patenkintas susitikimu Liepojos komanda, – tvirtino K.Sarsanija. – Žaidėme prieš stiprų varžovą. Aikštėje vyko tikra kova. Varžovai susitikimą pradėję pajėgiausios sudėties ir po pertrauktos pakeitė vos keletą žaidėjų. Todėl manau, kad jie siekė žūtbūt laimėti.“