Vilniuje pralaimėta „Trakų“ vienuolikei

16 balandžio 17, Sekmadienis 03:00
Klaipėdos „Atlantui“ nesėkmingai susiklostė paskutiniosios Lietuvos SMScredit.lt A lygos futbolo čempionato pirmojo rato rungtynės. Uostamiesčio vienuolikė Vilniuje turėjo pripažinti „Trakų“ komandos pranašumą 0:2.
Šeštąją pergalę iš eilės pasiekusių varžovių gretose pasižymėjo Davidas Aršakianas (38 min.) ir Artiomas Gurenka (56 min.).
Per pirmąsias 20 minučių aikštėje vyko kova be pavojingų momentų.
Realiausia uostamiesčio ekipos proga pasiekti įvarti iki pertraukos buvo sukurta 28-ąją min. Klaipėdiečio Maksimo Maksimovo smūgis užklupo varžovų vartininką Marių Rapalį nepasirengusį, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų.
Po dešimties minučių kamuolys suspurdėjo svečių stačiakampio tinkle. Po Deivido Česnauskio perdavimo, D.Aršakianas nė nestabdęs pasiuntė kamuolį į Povilo Valinčiaus tvirtovę.
Klaipėdiečių padėtis tapo katastrofiška 56-ąją min., kai A.Gurenką, išbėgęs vienui vienas prieš vartininką, padvigubino rezultatą iki 2:0.
Uostamiesčio vienuolikėje pasirodė Rokas Gedminas ir Marius Papšys, pakeitę Abdoulą Syllą ir Donatą Kazlauską. Tačiau nauji žaidėjai nekėlė grėsmės šeimininkų vartams.
Vėliau traumą patyrė gynėjas Markas Beneta. Kadangi keitimo limitas buvo išnaudotas, M.Benetos vietą užėmė Olegas Dmitrijevas, o gynėjas, kęsdamas skausmą, judėjo priekinėje pozicijoje.
Po pralaimėjimo „Atlantas“ iš pirmosios vietos smuktelėjo į trečiąją.
„Varžovai žaidė gerai, susikaupę, disciplinuotai, – po rungtynių mintimis apie susitikimą pasidalijo vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija. – Pirmą kėlinį mes žaidėme geriau, surengėme daugiau antpuolių. „Trakų“ komanda iki pertraukos beveik nieko nesukūrė, tačiau įmušė įvartį. Antrajame kėlinyje mes pradėjome neteisingai žaisti. Negana to, Trakų futbolininkai pradėjo naudotis mūsų ginklų – atimdavo kamuolį ir greitai kontratakuodavo. Kai traumą patyrė Markas Beneta, galima sakyti, likome dešimtyse. Jo misija buvo tik priekyje „maišytis“. Apskritai mums trūko koncentracijos, agresijos, greičio. Šiandien patirtas pralaimėjimas dėl kurio negėda.“

„Trakai“ – „Atlantas“ 2:0 (1:0).

Įvarčiai: 38 min. Davidas Aršakianas    1:0
              56 min. Artiomas Gurenka      2:0