Kaune iš „Stumbro“ išplėšta pergalė

16 balandžio 21, Ketvirtadienis 03:00
Klaipėdos „Atlantas“ Lietuvos SMS credit.lt A futbolo čempionato antrąjį ratą pradėjo rungtynėmis Kaune su „Stumbru“.
Susitikimą, kaip ir pirmajame rate, laimėjo uostamiesčio futbolininkai – 3:2. Klaipėdoje „Atlantas“ laikinosios sostinės ekipą buvo palaužęs 2:0.
Kamuolį į „Stumbro“ stačiakampį pasiuntė Donatas Kazlauskas (27-ąją min.), rezultatyviausias klaipėdiečių žaidėjas Maksimas Maksimovas (32-ąją min.) ir Evaldas Razulis (84-ąją min,). Apmaudžiai į savo vartus kamuolį nukreipęs ir skirtumą nenorom sušvelninęs Ovidijus Verbickas, tai atliko per pridėtą pirmojo kėlinio minutę. 73-iąją min. vos aikštėje pasirodęs Kennedy Eriba buvo net išlyginęs rezultatą – 2:2.
Varžybų pradžioje šeimininkai galėjo pirmieji pasiekti įvartį, laimė, „Atlanto“ vartininkas Povilas Valinčius atrėmė iš maždaug 11 m, tiesiai prieš vartus buvusio legionieriaus Eduardo smūgiuotą kamuolį.
Svečiai pirmąją progą sukūrė 18-ąją min., kai po Abdoulos Syllos perdavimo, į vartų kampą pavojingai smūgiavo D.Kazlauskas. Kauniečių vartininkas Aleksandras Sikorskis buvo budrus.
Tačiau vartų sargas šeimininkų neišgelbėjo po tolimo, tačiau ne itin stipraus D.Kazlausko šūvio. A.Sikorskis nesugebėjo sugauti prieš jį nuo žemės atšokusio kamuolio – 1:0.
Po penkių minučių, kai kaunietis antrą kartą traukė kamuolį iš tinklo, niekas iš komandos jam neturėjo net mažiausių priekaištų. M.Maksimovo smūgio jam atremti nebuvo vilčių. Į viršutinį vartų kampą kamuolį nukreipęs rusas, su 5 įvarčiais tapo rezultatyviausiu lygos futbolininku.
Po dviejų klaipėdiečių įvarčių įvykiai aikštėje nurimo, tačiau intrigą sugrąžino patys svečiai. Per pridėtą pirmojo kėlinio minutę, po kauniečių atakos, kamuolį į savo vartus nukreipė O.Verbickas.
Antrąją dalį „Stumbras“ pradėjo labai energingai – dviem pavojingomis progomis. Iš pradžių kamuolio nepasiekė Vilius Armanavičius, o Rimvydas Sadauskas nesugebėjo smūgiuoti. Netrukus V.Armanavičiaus spirtą pažeme kamuolį vos ne vos pagavo P.Valinčius.
Nenorėjo likti skolingi klaipėdiečiai – M.Maksimovas negalėjo patikėti, kai po jo smūgio galva kamuolys praskriejo virš kauniečių vartų skersinio.
Juodi debesys ties „Atlantu“ susitelkė 73-iąją min. Po pernai Klaipėdoje žaidusio Roberto Vėževičiaus perdavimo, prieš vartus iššokęs legionierius K.Eriba atstatė pusiausvyrą – 2:2.
80-ąją min. „Stumbro“ žaidėjas Abdulas Basitas šiurkščiai nugriovė besiveržusį O.Verbicką. Uostamiesčio ekipos nariai tikėjosi, kad bus skirtas 11 m baudinys, tačiau arbitras „išnešė“ kamuolį iš baudos aikštelės.
Laimė, rungtynės „Atlantui“ baigėsi laimingai. Aikštėje pasirodęs, kai pakeitė Abdoulą Syllą, 84-ąją min. pergalingą įvartį pasiekė E.Razulis.
Klaipėdiečiai, iškovoję šešias pergales, pakilo į antrąją vietą.

Stumbras“ – „Atlantas“ 2:3 (1:2).

Įvarčiai:    27 min. Donatas Kazlauskas („Atlantas“)                      0:1
                32 min. Maksimas Maksimovas („Atlantas“)                   0:2
                45+1 min. Ovidijus Verbickas („Atlantas“; į savo vartus)   1:2
               73 min. Keneddy Okwe Eriba („Stumbras“)                     2:2
               84 min. Evaldas Razulis („Atlantas“)                               2:3