Pralaimėta svarbi kova „Sūduvai“

16 balandžio 27, Trečiadienis 03:00
Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, namie nusileidę Marijampolės „Sūduvai“ 1:2, patyrė trečiąjį pralaimėjimą Lietuvos SMScredit.lt A lygos futbolo pirmenybėse.
Svečiams buvo sėkmingas dviejų minučių tarpsnis. 56-ąją min. pirmąjį kamuolį į šeimininkų vartus nukreipė Tomas Radzinevičius, po minutės rezultatą padvigubino Paulius Janušauskas.
Klaipėdiečiams pavyko rezultatą sušvelninti 82-ąją min., kai 11 m baudinį realizavo pats jį uždirbęs rezultatyviausias „Atlanto“ futbolininkas Maksimas Maksimovas.
Susitikimo pradžia buvo tokia, kad į stadioną susirinkę klaipėdiečiai net neabejojo – įvartis į suvalkiečių vartus tik laiko klausimas.
5-ąją min. po Donato Kazlausko perdavimo M.Maksimovui, pastarasis kirto nestabdydamas. Kamuolys nuskriejo virš vartų. 7-ąją min. net du kartus kamuolį buvęs patogiose pozicijose gavo Abdoulas Sylla. Tačiau abu sykius išeivį iš Gvinėjos neutralizavo „Sūduvos“ gynėjai.
Baigiantis pirmajai pusei, O.Verbickas perdavė kamuolį į baudos aikštelę įsiveržusiam A.Syllai. Legionierius norėjo pataikyti į tolimą kampą, tačiau marijampoliečių vartų sargas Ivanas Kardumas buvo budrus.
43-iąją min. galėjo pasižymėti prieš keletą metų „Atlante“ žaidęs Ernestas Veliulis. Tačiau saugas smūgiu galva kamuolį pasiuntė aukščiau skersinio.
Antrojo kėlinio pradžia buvo panaši į pirmojo – karšta buvo prie svečių vartų. Iš pradžių I.Kardumas aukštai pašokęs atrėmė Olego Dmitrijevo baudos smūgį, kamuolį nukreipdamas į kampinį. Netrukus kroatas pagavo labai pavojingą M.Maksimovo galva smūgiuotą kamuolį.
Negana to, kad lijo, suvalkiečiai papildomą šaltą dušo procedūrą žiūrovams suteikė 56-ąją min.
Po to, kai Kazimieras Gnedojus nepasiekė kamuolio, T.Radzinevičius sustabdė kamuolį ir taikliai pasiuntė jį į tinklą.
Jau kitą minutę vėl nepasitenkinimo banga nuvilnijo per tribūnas. Po kontratakos Predragas Pavlovičius spyrė kamuolį vartų link, o šuoliu ir smūgiu galva rezultatą padvigubino po keitimo pasirodęs Paulius Janušauskas.
Įpusėjus kėliniui „Atlanto“ strategas kartu su Mariumi Papšiu ir Evaldu Razuliu į aikštę išleido naujoką Pascalį Feindouną.
Viltis išsigelbėti atsirado 82-ąją min., kai iš „Atlanto“ į „Sūduvą“ išlydėtas Karolis Laukžemis baudos aikštelėje pargriovė besiveržusį M.Maksimovą.
Po taiklaus smūgio nuo 11 m žymės, šeimininkai užgulė svečių vartus, tačiau „Sūduvai“ pavyko antrą kartą šiame sezone patiesti klaipėdiečius ant menčių.
Spaudos konferencijoje K.Sarsanija pabrėžė, kad "Atlantas" pralaimėjo rungtynes per dvi minutes ir dėl to, kad, kai kurie žaidėjai nesilaikė disciplinos.
„Apmaudu buvo pralaimėti, nes pagal žaidimą mes turėjome laimėti. Tačiau ne visada taip būna, – pastebėjo strategas. – „Sūduva“ dantis sukandusi gynėsi, stengėsi kontratakuoti. Viena ataka jiems pavyko. Praleidę įvartį mes praradome koncentraciją. Turėjome didelį pranašumą pirmajame kėlinyje, gerų progų, kurių neišnaudojome. Mes pakeitėme žaidimo stilių ir šiuo metu labiau atakuojame, todėl visos komandos žaisdamos su mumis didelį dėmesį skiria gynybai. Taip žaidė „Trakai“, o Klaipėdoje ir „Sūduva“.

Atlantas“ – „Sūduva1:2 (0:0).

Įvarčiai:    56 min. Tomas Radzinevičius („Sūduva“)                       0:1
                 57 min. Paulius Janaušauskas („Sūduva“)                     0:2
                82 min. Maksimas Maksimovas („Atlantas“; iš 11 m)      1:2