Utenoje „Uteniui“ pavyko įmušti du įvarčius

16 gegužės 05, Ketvirtadienis 03:00
Klaipėdos „Atlantas“, Utenoje 2:0 įveikęs „Utenį“, pakilo į Lietuvos SMScredit.lt A lygos futbolo čempionato antrąją vietą. Daugiau taškų turi tik Trakų „Trakų“ vienuolikė.
Abu įvarčiai krito iki pertraukos. 28 min. pasižymėjo Kazimieras Gnedojus, 42 min. – Abdoulas Sylla.
Uostamiesčio ekipa vyko į kelionę nerimaudama, nes Utenoje jos laukė ambicingi varžovai ir pirmosios šį sezoną varžybos ant natūralios vejos.
Tačiau viskas susiklostė netikėtai lengvai. Po dviejų svečių įvarčių, šeimininkai palūžo – per 90 min. prie „Atlanto“ sukūrė vos vieną progą.
Konstantino Sarsanijos futbolininkai galėjo laimėti ir didesniu skirtumu – neišnaudojo daugybės progų. 47-ąją min. 11 m baudinio nerealizavo rezultatyviausias klaipėdiečių žaidėjas Maksimas Maksimovas.
Pirmojo kėlinio pirma pusė buvo šykšti progomis, tačiau antroje pusėje žiūrovai neliūdėjo. Įvartis krito kiek netikėtai. 28-ąją min. po Olego Dmitrijevo pakelto kampinio K.Gnedojus galva „nuginklavo“ varžovų vartininką.
Įvartis buvo tarsi dopingas klaipėdiečiams, ėmusiems regzti ataką po atakos. 42-ąją min. A.Sylla sugebėjo suklaidinti du varžovus ir ir iš patogios padėties padvigubinti rezultatą.
Antrasis kėlinys prasidėjo „Atlantui“ sėkmingai. Po to, kai kamuolys pataikė į šeimininko gynėjo ranką, buvo skirtas 11 m baudinys. Tačiau rezultatyviausias „Atlanto“ ir lygos futbolininkas Maksimas Maksimovas smūgiavo nestipriai ir „Utenio“ vartininkas Vitalijus Mirnas atrėmė kamuolį.
Puikus vartų sargo žaidimas neįkvėpė komandos draugų – uteniškiai ir toliau buvo stebėtojais, kaip žaidžia „Atlantas“.
Vienintelę progą pasiekti įvartį aukštaičiai turėjo 71-ąją min., tačiau Arsenijaus Buinickio pasiųstą kamuolį atrėmė Povilas Valinčius.
Gaivaus vėjo į aikštę įnešė Marius Papšys, du kartus pavojingai smūgiavęs, o sykį sukėlęs paniką varžovų gynyboje, kai pergudravo antrajame kėlinyje vartus ginti ėmusį Pavelą Leusą. Tačiau jo perdavimą Donatui Kazlauskui perėmė uteniškiai.
Rungtynės baigėsi klaipėdiečių atakomis – šeimininkai tik gynėsi.

Utenis“ – „Atlantas“ 0:2 (0:2)

Įvarčiai:         28 min. Kazimieras Gnedojus
                      42 min. Abdoulas Sylla

Atlantas“:
1. Povilas Valinčius
17. Markas Beneta
3. Vytas Gašpuitis
30. Kazimieras Gnedojus
23. Rolandas Baravykas (45 min. įspėtas)
9. Donatas Kazlauskas
20. Dovydas Norvilas
74. Ovidijus Verbickas
99. Olegas Dmitrijevas (nuo 66 min. 11. Domantas Šimkus)
72. Maksimas Maksimovas (47 min. nerealizavo 11 m baudinio; 76 min. įspėtas; nuo 77 min. 70. Marius Papšys)
19. Abdoulas Sylla (nuo 86 min. 14. Pascalis Feindounas)