Apmaudi „Atlanto“ nesėkmė rungtynėse su čempionu

Apmaudi „Atlanto“ nesėkmė rungtynėse su čempionu
16 rugpjūčio 02, Antradienis 03:00

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai antrą kartą šiame sezone namie priėmė daugkartinį šalies čempioną ir šių pirmenybių lyderį – Vilniaus „Žalgirį“. Atkaklų ir svarbų mačą 1:0 laimėjo varžovai.
Įvartį 88-ąją min. pasiekė Andrija Kaludjerovičius. Apmaudą kėlė ir tai, kad svečiai nuo 83-iosios min. žaidė be išvaryto Elivelto.
„Atlanto“ komandos trenerių štabas prieš rungtynes turėjo spręsti keletą klausimų. Pasveiko ir žaisti galėjo krašto gynėjai Markas Beneta, Rolandas Baravykas ir puolėjas Rokas Gedminas. Gynėjai pasirodė aikštėje nuo pirmųjų minučių,o R.Gedminas tik antrajame kėlinyje. Prieš rungtynes į užsienį išvyko vilniečiams baimę kėlęs Andrejus Paniukovas.
Iki pertraukos aikštėje vyko apylygė kova, kurioje progų įmušti įvartį turėjo abi komandos. Pirmasis svečių vartininko budrumą panoro patikrinti D.Kazlauskas, tačiau smūgiavo labai netaikliai, po keleto minučių pavojingai prie vartų priartėjo D.Šimkus. Nerasdamas geresnio tęsinio saugas pasiuntė kamuolį tiesiai į Sauliaus Klevinsko rankas.
Čempionai nenorėjo likti skolingi. Kraštu prasiveržęs Linas Pilibaitis kirto virš skersinio.
Geriausią progą iki pertraukos Valdo Dambrausko auklėtiniai sukūrė 28-ąją min., kai būdamas prieš vartus visiškai laisvas Bahrudinas Atajičius smūgiavo nestipriai, o Linui Klimavičiui nukreipti į tinklą atšokusį kamuolį neleido klaipėdiečiai.
Ypač palankią galimybę nuginkluoti „Žalgirio“ vartininką paskutinę kėlinio minutę po pakelto kampinio turėjo Andrius Bartkus, tačiau kapitonas įsigudrino iš dviejų metrų smūgiuoti virš vartų.
Antrasis kėlinys buvo gerokai skurdesnis pavojingais momentais. Žiūrovai pakilo iš vietų vos kartą, kai 76-ąją min., po pakelto kampinio kamuolį į varžovų stačiakampį galėjo nukreipti V.Gašpuitis ir Maksimas Maksimovas.
O baigiantis susitikimui vilniečiai surengė kontrataką, kurią gražiu ir stipriu smūgiu užbaigė A.Kaludjerovičius.
„Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija apgailestavo, kad lygiaverčių varžovų dvikovoje sėkmė akį pamerkė vilniečiams.
„Buvo apylygės rungtynės, kuriose nė viena komanda neturėjo iniciatyvos. Manau, kad teritorinė persvara labiau priklausė mums, tačiau praleidome įvartį. Gynėjai toje situacijoje neturėjo taip žaisti. Gaila, nepavyko laimėti“, – krimtosi klaipėdiečių strategas.
Anot K.Sarsanijos, tai buvo rungtynės dėl pirmosios vietos. Po nesėkmės „Atlantui“ reikės rinkti visus taškus ir laukti vilniečių suklupimų.

Rungtynių statistika
Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:1 (0:0)

Įvartis:
                                   87 min. Andrija Kaludjerovičius


Atlantas“
31. Marius Adamonis
3. Vytas Gašpuitis (27 min. įspėtas)
17. Markas Beneta
25. Aleksejus Jepifanovas (17 min. įspėtas)
23. Rolandas Baravykas
6. Andrius Bartkus
11. Domantas Šimkus (nuo 63 min. 72. Maksimas Maksimovas, 86 min. įspėtas)
74. Ovidijus Verbickas (71 min. įspėtas)
9. Donatas Kazlauskas (nuo 66 min. 10. Rokas Gedminas)
99. Olegas Dmitrijevas (90+1 min. įspėtas)
19. Abdoulas Sylla (nuo 80 min. 70. Marius Papšys)

Skaityti 2778 kartai

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka