13 liepos 15, Pirmadienis 03:00
Šeštadienį, klaipėdiečiai sužaidė rungtynes su Lietuvos jaunimo rinktine iki 19 metų. Atlantui atstovavo šie žaidėjai:

I kėlinys
Vartininkas - Š. Jurevičius (peržiūroje),
M. Beneta, K, Gnedojus, M. Kazlauskas, A. Jokšas, G. Kruša, T. Eliošius, M. Papšys, G. Žukauskas, D. Navikas, V. Trakys (nuo 30 min. B. Ignatjev - peržiūroje).

II kėlinys
Vartininkas - M. Matuzas (peržiūroje),
E. Ditmonas, M. Maximov, Z. Jesipov (nuo 77 min. J. Paliulis - peržiūroje), D. Virkšas, K. Laukžemis, A. Alajev, D. Nekrošius (peržiūroje), M. Eiza (peržiūroje), R. Benetis.

Jau pirmajame kėlinyje, 6 min. G. Kruša nuginklavo U-19 vartininką ir išvedė Atlantą į priekį 1:0. Išsiveržę į priekį ir toliau klaipėdiečiai nedavė žaisti varžovui, kuris surengė vos porą sėkmingų atakų. Antrame kėlinyje, pakeitus žaidėjus žaidimas išsilygino, suaktyvėjo varžovų puolimo grandis, tačiau rungtynės baigėsi nepakitusiu rezultatu.