Apmaudžios lygiosios su Jonavos „Lietava“

16 rugsėjo 16, Penktadienis 00:11

Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikė, sužaidusi lygiosiomis 0:0 su Jonavos „Lietava“, prarado brangius taškus Lietuvos futbolo SMScredit.lt A lygos čempionate.

Dėl traumų ir nuobaudų Klaipėdos ekipoje prieš susitikimą buvo pakoreguota startinė sudėtis. Pirmą kartą nuo pirmųjų minučių aikštėje pasirodė jaunasis Jonas Bičkus, kapitonas Andrius Bartkus iš saugų grandies buvo pasiųstas į gynėjų ketvertą.

Pavojingiausi momentai prie svečių vartų buvo sukurti 26-ąją min. Vien per ją klaipėdiečiai galėjo pelnyti du įvarčius. Iš pradžių po kampinio turėjo progą pasižymėti A.Bartkus. Po smūgio vartininkas ir gynėjas bendromis pastangomis išspyrė į vartus lėkusį kamuolį. Vėliau „Lietavą“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas. Po Donato Kazlausko smūgio kamuolys lietė varžovo koją ir pakeitė kryptį. Vartininkas šioje situacijoje buvo tik pasyvus stebėtojas. Netrukus klaipėdiečių saugas, iššokęs vienas prieš D.Babenką, nesugebėjo perkelti kamuolį per jį.

Po pertraukos tęsėsi „Atlanto“ atakos. Vien per pirmąsias penkias minutes į svečių vartus smūgiavo Ovidijus Verbickas, Domantas Šimkus, Markas Beneta.

62-ąją min. po O.Verbicko perdavimo puikią galimybę įmušti įvartį turėjo Maksimas Maksimovas. Klaipėdiečio išpuolį atrėmė varžovų vartininkas.

Nors atakos ritosi į vieną pusę, tačiau Jonavos komanda sėkmingai gynėsi. Realiausią progą pelnyti įvartį baigiantis susitikimui turėjo Andrius Jokšas. Po „Atlanto“ saugo smūgio kamuolį sugavo D.Babenka.

Rungtynės galėjo baigtis netikėtu rezultatu. 93-iąją min. aikštėje pasirodęs Rokas Krušnauskas galingai smūgiavo iš 17 m. Laimė, kamuolys prašvilpė virš skersinio.

Kaip ir laukta, klaipėdiečių vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija nebuvo patenkintas susitikimo baigtimi.

„Praradome du taškus. Turėjome momentų, tačiau jų nerealizavome. Kone visą laiką žaidėme vienoje pusėje, – tvirtino strategas. – Pirmajame kėlinyje žaidė 16-metis vaikinas. Ne iš gero gyvenimo. Tačiau Jonas Bičkus šiuo metu žaidžia geriau nei mūsų puolėjas Rokas Gedminas. Be puolėjo žaisti prieš komandas, kurios ginasi, yra sunku. Bandėme viską. Pabaigoje ten statėme ir Maksimą Maksimovą, bet jo bėda – trūksta agresijos. Todėl turime problemų rungtynėse, kai reikia spręsti jų baigtį. Nėra kam realizuoti momentų. Kankina mus bėdos – ilgą laiką nežaidžia Dovydas Norvilas ir Olegas Dmitrijevas, kurie buvo mūsų komandos lyderiai. Traumas gavo Marius Papšys ir Vytas Gašpuitis. Žodžiu, turime didžiulių problemų su sudėtimi. Todėl ant atsarginių žaidėjų suolo turime 16–17 metų vaikinus.“

„Atlantas“ – „Lietava“ 0:0