Šulžickiai apgynė geriausiai futbolą žaidžiančios šeimos vardą

16 rugsėjo 20, Antradienis 15:27

Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacija bei „Atlanto“ klubas, tęsdami tradiciją, pakvietė tėvelius, mamytes ir vaikus į antrąjį „Atlanto“ taurės šeimų futbolo (3 prieš 3) turnyrą.

Futbolui, o ne kitoms rudens pagundoms pirmenybę teikė šešios šeimos, kurios ir sau, ir žiūrovams nepagailėjo gražios kovos, atkaklių rungtynių.

Jos pirmajame etape buvo išskirstytos į du pogrupius. Pirmajame sėkmingiausiai žaidė praėjusių metų nugalėtojai Šulžickiai, 3:0 nugalėję Urbas ir 4:1 – „Vilimax“ pasivadinusią šeimą.

Antra pogrupyje buvo ir teisę žaisti pusfinalyje iškovojo „Vilimax“ komanda, 2:1 palaužusi Urbų trijulę.

Kitoje grupėje kiek geriau nei kitiems sekėsi Razučiams. Ši šeima 2:1 nugalėjo Vaitkus ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su Babarskais. Antrąją vietą užėmė Vaitkų komanda, 2:0 pranokusi Babarskus.

Pusfinalyje Šulžickiai, vedami šeimos galvos Igorio, 3:0 įveikė Vaitkus, o Razučiai 2:1 palaužė „Vilimax“ ekipą.

Rungtynės dėl 3-iosios vietos ir finalas vyko labai atkakliai ir baigėsi vienodu rezultatu. Turnyre triumfavę Šulžickiai lemiamoje kovoje nugalėjo Razučius, o mažajame finale tarp „Vilimax“ ir Vaitkų pergalę šventė pastarieji.

Tarp varžybų, dalyvių laukė linksmosios estafetės, rungtys.

Po lemiamų futbolo kovų dalyvių laukė gausybė prizų, kuriuos įteikė Klaipėdos futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis, direktorius Modestas Jackus, „Atlanto“ klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius.

Dėkojame

Atlanto“ taurės šeimų turnyro organizatoriai dėkoja visoms, neatsisakiusioms padėti įstaigoms, įmonėms ir bendrovėms: