Apmaudi nesėkmė su „Trakais“

Apmaudi nesėkmė su „Trakais“
16 spalio 17, Pirmadienis 10:58

Klaipėdos „Atlantas“, namie žaidęs Lietuvos A lygos futbolo čempionato ketvirtojo rato paskutiniąsias rungtynes, apmaudžiai 0:1 nusileido viena vieta aukščiau buvusiam turnyrinės rikiuotės kaimynui – „Trakų“ klubui.

Pergalę lėmė 69 min. galva įmuštas Arūno Klimavičiaus įvartis.

Šis varžovo įvartis iš uostamiesčio komandos atėmė viltį kovoti dėl sidabro medalių ir, negana to, apsunkino klaipėdiečiams situaciją kovoje dėl trečiosios vietos, į kurią pakilo Marijampolės „Sūduva“.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje vyko nuožmi kova, kupina pavojingų momentų. Jau 4-ąją min. klaipėdiečių ekipos gynėjas Kazimieras Gnedojus buvo priverstas neleistinu būdu sustabdyti vieną prieš vartininką galėjusį išbėgti varžovą. Šis jo veiksmas buvo „įvertintas“ geltona kortele, dėl kurios, nes tai buvo šeštoji čempionate, „Atlanto“ žaidėjas turės praleisti kito turo susitikimą.

Iš baudos vietos smūgiavęs „Trakų“ garbę ginantis klaipėdietis Nerijus Valskis, privertė susinervinti žiūrovus, nes šeimininkų vartininkas Povilas Valinčius vos atrėmė klastingą smūgį.

Nepaisant to, kad vartininkai plušėjo iš peties, iki pertraukos nė vienai iš ekipų nepavyko pelnyti įvarčio.

17-ąją min. vėl atakos smaigalyje buvo N.Valskis, kurio smūgį atrėmė gynėjas, o po akimirkos kamuolys atiteko dar pavojingesnėje padėtyje buvusiam svečių žaidėjui. Laimė, arbitras užfiksavo nuošalę.

23-iąją min. galėjo pasižymėti „Atlanto“ saugas Ovidijus Verbickas. Klaipėdiečio smūgiuotas kamuolys lietė varžovo nugarą ir neįlėkė į vartus.

41-ąją min. gerą progą įmušti įvartį turėjo Rokas Gedminas, tačiau puolėjas slystelėjo ir neįstengė stipriai spirti į „Trakų“ stačiakampį.

Antroje susitikimo pusėje vyko panašus – aktyvus – futbolas. 52-ąją min. efektingai pašokęs smūgiavo K.Gnedojus. „Trakų“ vartininkas Ignas Plūkas sugebėjo pagauti kamuolį.

60-ąją min. vienas prieš klaipėdiečių vartus išbėgo Tadas Labukas. Prieš daugelį metų „Atlante“ žaidęs puolėjas nesugebėjo pergudrauti P.Valinčiaus. Kamuolys, lietęs ranką, nulėkė už vartų.

Vis dėlto, po devynių minučių svečiai džiaugėsi. Po baudos smūgio į šeimininkų baudos aikštelę, kamuolį į tinklą nukreipė A.Klimavičius.

Per likusį laiką K.Sarsanijos kariauna bandė išsigelbėti, tačiau senosios sostinės riteriai patikimai gynėsi ir išsivežė namo tris taškus.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Trakai“ 0:1 (0:0)

 

Įvartis:

69 min. Arūnas Klimavičius

 

Atlantas“:

1.Povilas Valinčius

3.Vytas Gašpuitis

17.Markas Beneta (90+3 min. įspėtas)

18.Andrius Jokšas (nuo 84 min. 8.Skirmantas Rakauskas)

30.Kazimieras Gnedojus (4 min. įspėtas)

6.Andrius Bartkus (40 min. įspėtas)

9.Donatas Kazlauskas

10.Rokas Gedminas (nuo 73 min. 70.Marius Papšys)

11.Domantas Šimkus (nuo 78 min. 99.Olegas Dmitrijevas)

74.Ovidijus Verbickas (89 min. įspėtas)

72.Maksimas Maksimovas.

Skaityti 2216 kartai

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka