„Trakų“ klubas šįmet liko neįveiktas

„Trakų“ klubas šįmet liko neįveiktas
16 spalio 22, Šeštadienis 10:54

Lietuvos futbolo SMScredit.lt A lygos čempionato penktąjį ratą pradėjęs Klaipėdos „Atlantas“, namie po tašką pasidalijo su „Trakų“ klubu – 0:0.

Senosios Lietuvos sostinės klubas šį sezoną – tarsi užkeiktas. Uostamiesčio vienuolikė jo neįveikė net penktuoju bandymu.

Klaipėdiečiai prieš susitikimą turėjo nemažų nuostolių. Dėl traumos negalėjo žaisti Abdoulas Sylla, dėl diskvalifikacijos už geltonas korteles – Ovidijus Verbickas ir Kazimieras Gnedojus.

Pirmajame kėlinyje labiausiai pavojingas svečiams buvo Marius Papšys.

Vienos atakos metu jis įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau „Trakų“ gynėjas sugebėjo sutrukdyti klaipėdiečiui smūgiuoti. Vėliau po M.Papšio atakos kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Dėl bronzos medalių atkakliai kovojantys „Atlanto“ futbolininkai realiausią progą pasiekti įvartį turėjo antrajame kėlinyje. Po pakelto kampinio Aleksejus Jepifanovas galva numetė kamuolį tolimo virpsto link. Čia buvęs Vytas Gašpuitis iš pusantro-dviejų metrų įsigudrino nepataikyti į vartus. Galva smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio.

Po rungtynių „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija nesielvartavo dėl lygiųjų.

Trakų“ komandoje vos ne visose pozicijose žaidžia labiau patyrę, aukštesnio meistriškumo futbolininkai nei „Atlante“, – teigė strategas. – Apmaudu, kad kone per visą sezoną neina sužaisti rungtynių optimalia sudėtimi. Rungtynėse su riteriais labai reikėjo O.Verbicko, tačiau dėl nuobaudos jis turėjo praleisti varžybas. Manau, kad lygiosios – geras rezultatas. Lemiama kova dėl bronzos dar priešaky.“

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Trakai“ 0:0

 

Atlantas“

1. Povilas Valinčius

3. Vytas Gašpuitis

17. Markas Beneta (nuo 77 min. 18. Andrius Jokšas)

23. Rolandas Baravykas

25. Aleksejus Jepifanovas

6. Andrius Bartkus

9. Donatas Kazlauskas (65 min. įspėtas, nuo 86 min. 77. Jonas Bičkus)

11. Domantas Šimkus

70. Marius Papšys

99. Olegas Dmitrijevas

72. Maksimas Maksimovas

Skaityti 2241 kartai

Paveikslėlių galerija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka