Bronza – Marijampolės „Sūduvai“

16 lapkričio 20, Sekmadienis 19:14

Po Marijampolėje vykusių rungtynių tarp „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandų, kurias laimėjo šeimininkai 3:1, tapo žinomi visi Lietuvos A lygos futbolo čempionato medalininkai.

Suvalkiečiai pirmieji pasiekė įvartį. 12-ąją min. taikliai spyrė Tomas Radzinevičius. 27-ąją min. Maksimui Maksimovui smūgiu galva pavyko nukreipti kamuolį į tolimą vartų kampą ir tuo pačiu išlyginti rezultatą. Kone lemiama buvo pridėta pirmojo kėlinio minutę, kai tiksint paskutinėms sekundėms iki pertraukos į klaipėdiečių vartus krito apmaudus įvartis, kurį įmušė

Ernestas Veliulis.

62-ąją min. jis dar kartą nuginklavęs „Atlanto“ vartininką Povilą Valinčių, nulėmė susitikimo baigtį.

Trejus metus iš eilės sidabro ir bronzos medalius laimėję uostamiesčio futbolininkai šį sezoną liks tuščiomis.

Sūduva“ – „Atlantas“ 3:1 (2:1)

Įvarčiai:

12 min. Tomas Radzinevičius („Sūduva“)            1:0

27 min. Maksimas Maksimovas („Atlantas“)         1:1

45+1 min. Ernestas Veliulis („Sūduva“)               2:1

62 min. Ernestas Veliulis („Sūduva“)                   3:1