Sezonas baigtas lygiosiomis su laikinosios sostinės „Stumbru“

Sezonas baigtas lygiosiomis su laikinosios sostinės „Stumbru“
16 lapkričio 26, Šeštadienis 20:25

Paskutiniąsias 2016 metų Lietuvos futbolo SMScredit.lt A lygos čempionato rungtynes Klaipėdos „Atlantas“ žaidė Kaune su „Stumbru“.

Abiems ekipoms nieko nelemianti dvikova baigėsi taikiai – 1:1.

Pirmajame kėlinyje kamuolį į klaipėdiečių vartus nukreipė buvęs „Atlanto“ žaidėjas Robertas Vėževičius, rezultatą baigiantis susitikimui, per trečią pridėtą minutę, išlygino uostamiesčio ekipos saugas Ovidijus Verbickas.

„Atlanto“ trenerių štabas vartus nuo pirmųjų minučių ginti pirmą kartą sezone patikėjo jaunajam Vincentui Šarkauskui, garsaus dviratininko Sauliaus Šarkausko 17-mečiam sūnui. Nuo rungtynių pradžios aikštėje kovojo ir pusmečiu jaunesnis Jonas Bičkus. Baigiantis rungtynėms sulaukta dar vieno debiuto. Pirmą kartą „Atlanto“ garbę gynė 17-metis Rokas Filipavičius.

9-ąją min. V.Šarkausko budrumą patikrinti nusprendė R.Vėževičius – jo spirtas kamuolys prariedėjo greta virpsto.

Pirmą pavojingą progą pajūrio odinio kamuolio virtuozai sukūrė 22-ąją min. Marius Papšys iš palankios padėties nesugebėjo nuginkluoti kauniečių vartininko Rafaelio Broetto – nepataikė į stačiakampį.

24-ąją min. įvarčių sąskaitą A lygoje galėjo atsidaryti J.Bičkus. Po idealios kombinacijos, kurioje dalyvavo Markas Beneta, Maksimas Maksimovas, kamuolys „lyg ant lėkštutės“ buvo patiektas puolėjui, tačiau jis įsigudrino iš 6 m niekieno netrukdamas nepataikė į vartus.

Jau kitos atakos metu už galvų stvėrėsi kauniečiai. Po klastingo „Stumbro“ gynėjo Jardelio Nazare smūgio, kamuolį pirštų galais siekęs V.Šarkauskas išgelbėjo uostamiesčio klubą nuo įvarčio. Kamuolys, atsitrenkęs į virpstą, nekirto vartų linijos.

32-ąją min. „Atlanto“ žaidėjai vieno išpuolio metu turėjo net dvi progas pasiekti įvartį. Iš pradžių Ovidijaus Verbicko smūgį atrėmė „Stumbro“ vartų sargas, o atšokusį kamuolį į vartus nesugebėjo nukreipti M.Papšys.

37-ą min. klaipėdiečiai padovanojo įvartį šeimininkams. Vidurio gynėjo pozicijoje žaidęs Andrius Bartkus galvą perdavė kamuolį V.Šarkauskui. Tačiau jo jau nebebuvo toje vietoje, kurioje turėjo būti. R.Vėževičiui neliko nieko kito, kaip nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių atakomis.

Ypač realią progą išlyginti rezultatą turėjo J.Bičkus. Po jo smūgio 57-ąją min. kamuolys patikrino „Stumbro“ virpsto tvirtumą.

72-ąją min. klaipėdiečius nuo šimtaprocentinio įvarčio išgelbėjo S.Šarkauskas, laiku iššokęs prieš Cristianą Alexą ir atrėmęs jo smūgį.

Per paskutiniąsias minutes Konstantino Sarsanijos kariauna surengė varžovų vartų šturmą. Iš palankių progų neįstengė įvartį pasiekti Skirmantas Rakauskas, po Olego Dmitrijevo baudos smūgio iš aikštės krašto neįtikėtinai kamuolį atmušė „Stmubro“ vartininkas. Tačiau per pridėtą laiką ir jis buvo bejėgis, kai O.Verbickas iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į vartų kampą

 

Rungtynių statistika

Stumbras“ – „Atlantas“ 1:1 (1:0)

 

Įvarčiai:

37 min. Robertas Vėževičius („Stumbras“)           1:0

90+3 min. Ovidijus Verbickas („Atlantas“)            1:1

 

Atlantas“

24. Vincentas Šarkauskas

3. Vytas Gašpuitis

17. Markas Beneta

23. Rolandas Baravykas (nuo 74 min. 28 min. Rokas Filipavičius)

6. Andrius Bartkus

11. Domantas Šimkus

70. Marius Papšys (nuo 38 min. 18. Andrius Jokšas)

74. Ovidijus Verbickas

99. Olegas Dmitrijevas

72. Maksimas Maksimovas

77. Jonas Bičkus (nuo 69 min. 8. Skirmantas Rakauskas)

 

 

Stumbro“ futbolo klubo nuotr.

Skaityti 2370 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka