Jokšas „pakabino bucus ant vinies“

Jokšas „pakabino bucus ant vinies“
16 gruodžio 21, Trečiadienis 08:53

Sausio 12 dieną 38 – ąjį gimtadienį švęsiantis Andrius Jokšas 2017-uosius pasitiks kitaip. Futbolininkas po sezono nusprendė baigti profesionalo karjerą. Gargždų „Bangoje“ profesionalaus sportininko kelią pradėjęs atletas per ilgus metus spėjo parungtyniauti ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje, Rusijoje bei Baltarusijoje. „Atlantas“ tapo paskutine Jokšo stotele. Šioje komandoje gynėjas rungtyniavo nuo 2013 m. Pagrindine priežastimi baigti karjerą dukart šalies čempionas įvardijo nuolat jį persekiojančias traumas.

Vienas geriausių savo kartos gynėjų spėjo ir 17 kartų užsivilkti nacionalinės rinktinės marškinėlius. Šią vasarą už tai A.Jokšas buvo pagerbtas ir apdovanotas- „Auksinės širdies“ simboliu paženklintus marškinėlius jam įteikė lygos prezidentas Deividas Šemberas. Tokie  marškinėliai yra skiriami tiems čempionato žaidėjams, kurie Lietuvos rinktinėje yra sužaidę dešimt arba daugiau rungtynių.

Per keturis sezonus „Atlante“ A. Jokšas A lygoje pasidabino sidabro ir dviem bronzos medaliais.

Paskutiniajame komandos susirinkime šiemet Andriui Jokšui įteikti simboliniai „Atlanto“ marškinėliai su klubo žaidėjų parašais.

FK „Atlantas“ dėkoja futbolininkui už bendradarbiavimą, profesionalų požiūrį į darbą  ir linki jam didžiausios sėkmės tolimesnėse gyvenimo veiklose.

Skaityti 1975 kartai

Paveikslėlių galerija

Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė