Pirmieji įvartį pasiekę klaipėdiečiai krito prieš "Čukarički" klubą

17 vasario 02, Ketvirtadienis 20:00

Kipre pasiruošimą A lygos sezonui tęsiantis Klaipėdos „Atlantas“ sužaidė ketvirtąsias kontrolines rungtynes. Lietuvos klubas 2:4 (1:2) nusileido Belgrado „Čukarički“ ekipai iš Serbijos.

Kaip ir dvikovoje su Kelcų „Korona“, uostamiesčio vienuolikė pirmoji įsiveržė į priekį po Donato Kazlausko įvarčio 13-ą mačo minutę. Tačiau kėlinio viduryje varžovai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Po pertraukos Belgrado komanda demonstravo solidesnį žaidimą ir savo persvarą padidino dar dviem tiksliais smūgiais 54-ą ir 63-ią minutėmis.

„Atlantas“ rezultatą sušvelnino likus žaisti kiek daugiau nei 10 minučių, kai varžovų klaidą gynyboje išnaudojo Justas Raziūnas.

Klaipėdiečiai rungtyniavo tokios sudėties: D.Mikelionis, A.Bartkus, S.Obivalinas, R. Fredgeimas, K.Šulcas, D.Šimkus, O.Dmitrijevas, D.Kazlauskas, R.Filipavičius, A. Čofu, J.Vereščiakas. Po keitimo aikštėje pasirodė A.Ridley, R.Gedminas, S.Juška, D.Šiuša, J.Raziūnas, J.Bičkus ir R.Šveikauskas.