"Atlantas" minimalia persvara nusileido legendiniam Belgrado "Partizanui"

17 vasario 04, Šeštadienis 22:38

Klaipėdos „Atlantas“ Kipre sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes. Šįsyk Lietuvos ekipos varžove buvo garsiausias Serbijos futbolo klubas - Belgrado „Partizan“.

Trečią sykį pasiruošimo cikle uostamiesčio klubas pirmasis įmušė įvartį, bet persvaros neišsaugojo - 1:2 (0:0).

Po atkaklaus pirmojo kėlinio, kuriame aktyviai žaidė abi ekipos, „Atlantas“ išsiveržė į priekį 64-ą minutę po tikslaus Jurijaus Vereščiako smūgio. Tačiau jau po poros minučių rezultatas tapo lygus, kai, vartininkui baudos aikštelėje nugriovus varžovą, uždirbtą baudinį realizavo Nemanja Mihajlovičius. Pergalę serbams garantavo Džorže Jovanovičius, pasižymėjęs 80-ą minutę.

„Atlantas" rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: D. Mikelionis, R. Fredgeimas, S. Obivalinas, A. Bartkus, K. Šulcas, O. Dmitrijevas, D. Šimkus, A. Čofu, D. Kazlauskas, J. Raziūnas, J. Vereščiakas.

Tai buvo paskutinės kotrolinės rungynės pirmojoje "Atlanto" stovykloje Kipre. Jau vasario 6-ąją komanda grįžta į Klaipėdą.

Antroji stovykla tame pačiame Kipre prasidės vasario 10-ąją.