Jaunieji „Atlanto“ žaidėjai pralaimėjo gruzinams

13 liepos 26, Penktadienis 12:00
„Atlanto-3“ futbolininkai žaidė draugiškas rungtynes su Lietuvoje viešėjusia Tbilisio „Norchi Dinamoeli“ jaunimo komanda. Ketvirtąsias rungtynes mūsų šalyje žaidę gruzinai įveikė jaunuosius klaipėdiečius 4:2.
Tai vienintelė kaukaziečių sėkmė iškovota Lietuvoje. Prieš tai svečiai 1:4 pralaimėjo Tauragės „Taurui“ ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Palanga“ bei 1:1 su Gargždų „Bangos“ dubleriais.
Pirmąjį kėlinį „Atlanto-3“ žaidėjai niekuo nenusileido vyresniems varžovams. 15-ąją min. į „Norchi Dinamoeli“ vartus įvartį pasiekė „Atlanto“ trenerio Vladimiro Tunkino sūnus Vladas Tunkinas. Iki pertraukos klaipėdiečiai nekartą galėjo rezultatą padvigubinti, tačiau kamuoys skriedavo pro šalį arba smūgius atremdavo vartininkas. Artėjant pertraukai – 40-ąją min. gruzinams pavyko išlygino rezultatą.
Po pertraukos treneris Romualdas Norkus pakeitė visus futbolininkus, – leido žaisti mažiau patyrusiems vaikinams. Tuo iš karto pasinaudojo Gruzijos komanda, persvėrusi rezultatą. Netrukus Artūras Abrutis taikliu smūgiu išlygino rezultatą.
Tačiau viltis laimėti ar sužaisti lygiosiomis sužlugdė skylėta gynyba. Nors klaipėdiečių vartininkas Giedrius Jurevičius demonstravo kone stebuklus, tačiau dar du sykius turėjo krapštyti kamuolį iš tinklo.