"Atlantas" jau pasirengęs mūšiams

"Atlantas" jau pasirengęs mūšiams
17 vasario 26, Sekmadienis 21:45

Klaipėdos „Atlantas“ baigė komplektuoti komandą, kuri netrukus pradės Lietuvos A lygos futbolo čempionatą.

Baigtos derybos ir pasirašytos arba pratęstos sutartys su dideliu būriu žaidėjų.

Rankomis sukirsta su vartininkais Evanu Aleksandrowu-Ridley (pastaraisiais metais australas rungtyniavo įvairiose Lietuvos ekipose), jaunu Arkadijumi Želninu iš Rusijos ir Deividu Mikelioniu (nuomos pagrindais sutarta su „Kauno Žalgiriu“).

Gynybos grandyje matysime „Atlante“ jau žaidusius Simoną Jušką, Ričardą Šveikauską, Edgarą Žarskį  rusą Sergejų Obivaliną bei ukrainietį Konstantiną Šulcą ir buvusį „Utenio“ futbolininką Robertą Freidgeimą. 

Saugų grandyje du naujokai – iš Kretingos kilęs, Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinis, buvęs Vilniaus „Žalgirio“ atakų organizatorius Linas Pilibaitis bei judrusis moldavas Andrejus Čofu.

Varžovų gynėjams ramybę drums Lietuvos futbolo mėgėjams gerai pažįstamas puolėjas iš Ukrainos Jurijus Vereščiakas ir iš Portugalijos grįžęs Andrejus Paniukovas.

Sutartis su klubu pratęsė saugai Donatas Kazlauskas, po labai sunkios ligos visiškai pasveikęs Dovydas Norvilas ir iš gynėjo saugu tapęs Justas Raziūnas. Taip pat sutartis atnaujinta su žiemą nemažai laiko Rusijos „Rostovo“ klube meistriškumą kėlusiu gynėju Vytu Gašpuičiu.

Naujasis A lygos čempiontas "Atlantui" prasidės kovo 4-ąją, rungtynėmis namuose su Lietuvos čempionu – Vilniaus „Žalgiriu“.

Skaityti 2707 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka