„Stumbro“ tvirtovę sugriovė trys A.Paniukovo bombos

„Stumbro“ tvirtovę sugriovė trys A.Paniukovo bombos
17 kovo 15, Trečiadienis 22:05
Klaipėdos „Atlantas“, namie 4:1 sutriuškinęs Kauno „Stumbrą“, iškovojo antrą pergalę Lietuvos futbolo A lygos čempionate.
Pagrindiniu sėkmės kalviu buvo trys įvarčius įmušęs Andrejus Paniukovas. Legionierius iš Rusijos du įvarčius pasiekė iki pertraukos (13 min. iš 11 m ir 31 min.), trečią kartą puolėjas taikliai spyrė antroje pusėje – 52-ąją min.
Per pridėtą laiką (90+1 min.) vartininko atmuštą kamuolį į tinklą pasiuntė nuo 78-osios min. aikštėje pasirodęs Rokas Gedminas. 
90+4 min. rezultatą sušvelnino kaunietis Donatas Konikas.
Jau 2-ąją min., po Marko Benetos iš užribio išmesto kamuolio, prie kauniečių vartų buvo karšta. Dėl to, kad nesusikalbėjo vartininkas Rodrigo Josviakis su gynėju Luku Artimavičiumi, kamuolys vos neatsidūrė tinkle. 
Vėliau pavojingai smūgiavo Donatas Kazlauskas – kamuolys praskriejo virš skersinio. 
12-ąją įsiveržusį į baudos aikštelę Andrejų Paniukovą, „Stumbro“ ekipos žaidėjas neleistinai sustabdė. Susitikimo arbitras nedvejodamas skyrė 11 m baudinį, kurį realizavo pats nukentėjusysis. 
Įvartis nepakeitė susitikimo tėkmės – iniciatyvą ir toliau turėjo šeimininkai, o svečiai bandė rasti spragų uostamiesčio ekipos gynyboje kontratakuodami. 
31-ąją min. A.Paniukovas pasiuntė savo aistruoliams ir varžovams žinutę, kad jis tebėra greitas ir techniškas. Lyg peiliu sviestą svečių gynybą perrėžęs rusas padvigubino rezultatą – 2:0. 
„Atlantas“ nė neketino mažinti apsukų. Vaizdas aikštėje nepakito ir po pertraukos. 52-ąją min. A.Paniukovas dar kartą privertė kilstelėti dėl vėsaus vakaro šąlančius futbolo mėgėjus. Sulaukęs progos, kai kamuolys atšoko jam – taikliu žemu smūgiu į vartų kampą, pelnė trečiąjį įvartį.
Tai buvo nokautas, po kurio bokse būtų sustabdyta dvikova. Per likusį pusvalandį ir toliau siautė klaipėdiečiai. Tiesa, trys keitimai kiek atbukino jų iltis, todėl atakos tapo mažiau pavojingos. 
„Atlanto“ gerbėjai šiltai sutiko po labai sunkios ligos stebuklingai pasveikusį ir vėl oficialiose rungtynėse pasirodžiusį Dovydą Norvilą.
Realiausią progą pasiekti įvartį per pagrindinį laiką kauniečiai turėjo 76-ąją min., kai suklydo vartus palikęs „Atlanto“ tvirtovės raktininkas Evanas Aleksandrovas-Ridley. Neseniai aikštėje pasirodęs Donatas Konikas nepataikė į vartus, kuriose buvo tik gynėjai.
Kai žiūrovai skirstėsi, per pridėtą laiką, įvyko dvi dramos. Iš pradžių po Donato Kazlausko šūvio, kamuolį į tinklą nukreipė Liną Pilibaitį pakeitęs Rokas Gedminas. O kai laikrodis skaičiavo 94-ąją min., po kampinio ir sumaišties prie „Atlanto“ stačiakampio, garbės įvartį pasiekė tas pats D.Konikas.
„Visi žaidėjai stengėsi, rungtyniavo neblogai. Gaila, kad praleidome įvartį paskutinę sekundę, – auklėtinių žaidimą ir varžovus įvertino „Atlanto“ strategas Konstantinas Sarsanija. – „Stumbras“ – kovinga komanda. Gerai, kad A.Paniukovas greitai įmušė įvartį, po to – antrą. Prieš susitikimą akcentavau, kad labai svarbu nepralaimėti varžovams dvikovas. Jie šį nurodymą įvykdė.“
 
 
Rungtynių statistika
„Atlantas“ – „Stumbras“ 4:1 (2:0)
 
Įvarčiai: 
 
13 min. Andrejus Paniukovas („Atlantas“; iš 11 m) 1:0
31 min. Andrejus Paniukovas („Atlantas“) 2:0
52 min. Andrejus Paniukovas („Atlantas“) 3:0
90+1 min. Rokas Gedminas („Atlantas“) 4:0
90+4 min. Donatas Konikas („Stumbras“) 4:1
 
 
„Atlantas“:
1. Evanas Aleksandrovas-Ridley
17. Markas Beneta
21. Justas Raziūnas
88. Sergejus Obivalinas
6. Andrius Bartkus
9. Donatas Kazlauskas
11. Domantas Šimkus
28. Linas Pilibaitis (nuo 78 min. 10. Rokas Gedminas)
99. Olegas Dmitrijevas
7. Jurijus Vereščiakas (46 min. įspėtas; nuo 63 min. 27. Andrejus Ciofu, 81 min. įspėtas)
 
Skaityti 2234 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka