Marijampolėje – dramatiškos lygiosios

Marijampolėje – dramatiškos lygiosios
17 kovo 31, Penktadienis 10:04

Po dviejų pergalių iš eilės prieš laikinosios sostinės komandas - „Kauno Žalgirį“ ir „Stumbrą“, „Atlantas“ Marijampolėje susirėmė u principiniu varžovu - „Sūduvos“ klubu. Pastaruosius keletą sezonų aršiai dėl medalių besivaržiusios komandos ketvirtadienį pasidalijo po tašką – 0:0.

Pirmą kartą oficialiose rungtynėse prieš „Atlantą“ žaidė Ovidijus Verbickas, į Marijampolę atvyko būtent iš uostamiesčio. "Sūduvos" marškinėlius vilkėjo ir daugiau buvusių Konstantino Sarsanijos auklėtinių – Robertas Vėževičius, Ernestas Veliulis, Karolis Laukžemis.

Susitikimui prasidėjus iniciatyva priklausė šeimininkams, valdžiusiems ne tik kamuolį, bet ir kūrusiems pavojingeses atakas. „Atlantas“ į tai atsakė kontratakomis.

23-iąją min. kilus konfliktui tarp Andrejaus Paniukovo ir „Sūduvos“ žaidėjo Povilo Leimono, jų aistras teko raminti teisėjui Manfredui Lukjančiuku. Arbitras iš Šiaulių nepagailėjo abiejų futbolininkų, parodydamas jiems po geltoną kortelę.

Po keturių minučių šiurkščiai sužaidė iš Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės grįžęs Domantas Šimkus, taip pat sulaukęs oficialaus įspėjimo.

Darbo neišvengė „Atlanto“ vartininkas Deividas Mikelionis, gelbėjęs komandą nuo O. Verbicko ir R. Vėževičiaus išpuolių. Būtent vartų sargo pastangomis O.Verbicko siųstas kamuolys nepasiekė adresato.

Kiek nurimus žaidimui, baigiantis kėliniui „Sūduvos“ tvirtovei pagrasino Donatas Kazlauskas. Iš užu baudos aikštelės ribų smūgiavęs krašto saugas patikrino "Sūduvos" vartininko Ivano Kardumo budrumą.

Pertraukos metu vyr. treneris Konstantinas Sarsanija įkvėpė auklėtinius tolesnei kovai. Stratego nuorodos davė vaisių – klaipėdiečiai antroje pusėje buvo atrodė aktyvesni. Vos prasidėjus antrajam kėliniui šalia vartų smūgiavo D. Kazlauskas, netrukus galimybę pasiekti įvartį baudos smūgiu turėjo ir Olegas Dmitrijevas.

Vėliau vieną po kitos progos kūrė šeiminikai – „Atlantą“ gelbėjo ir D.Mikelionis, ir vartų konstrukcijos.

Baigiantis rungtynėms suvalkiečiai ėmė šturmuoti svečių vartus, siekdami žūtbūt iškovoti pergalę. Aklai puldami „Sūduvos“ futbolininkai užmiršo apie gynybą. Greitą ataką surengęs „Atlantas“ galėjo išplėšti pergalę, tačiau Jurijaus Vereščiako smūgis į apatinį vartų kampą buvo netikslus.

Pridėto laiko metu „Sūduva“ dar spėjo suregzti savo atsaką, tačiau vartai buvo tarsi užburti, o rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Sūduva“ ir „Atlantas“ pasidalijo po tašką, o futbolo specialistai iš karto po šios akistatos ėmė vienbalsiai tvirtinti, kad tai buvo vienos iš gražiausių rungtynių šiame A lygos sezone.

7 taškus turintis „Atlantas“ užima antrąją pozicją, tašku mažiau savo sąskaitoje surinkusi „Sūduva“ – trečia.

Rungtynių statistika:

Marijampolės „Sūduva“ – Klaipėdos „Atlantas“ 0:0 (0:0)

„Sūduva“: I. Kardumas, H. Ndongas, A. Jankauskas, V. Slavickas, A. Švrljuga, P. Leimonas, D. Antanavičius (nuo 73 min. G. Matulevičius), O. Verbickas, R. Vėževičius (nuo 62 min. A. Gurenka), E. Veliulis, M. Altiparmakovskis (nuo 71 min. K. Laukžemis).

„Atlantas“: D. Mikelionis, M. Beneta, J. Raziūnas, S. Obivalinas, A. Bartkus, D. Šimkus, L. Pilibaitis, D. Kazlauskas (nuo 57 min. A. Ciofu), O. Dmitrijevas, J. Vereščiakas, A. Paniukovas (nuo 77 min. R. Gedminas).

Geltonos kortelės: P.Leimonas (23), H.Ndongas (50); A.Paniukovas (23), D.Šimkus (27), D.Kazlauskas (54).Skaityti 1669 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka