„Atlanto“ merginos iškovojo pergalę Kėdainiuose

17 gegužės 07, Sekmadienis 21:17

Klaipėdos „FM-Atlanto“ futbolininkės tęsia kovą Lietuvos moterų futbolo Pirmojoje lygoje. Sezono atidarymo rungtynėse uostamiestyje klaipėdietės 1:3  nusileido Mažeikių „Triumfo“ komandai.

Pirmosios pergalės medžioklę uostamiesčio merginos pratęsė Kėdainiuose, kur susigrūmė su „Nevėžio“ futbolininkėmis. “Atlantietės“ jau 12-ąją minutę po Robertos Mikalauskytės smūgio išsiveržė į priekį. Dar po 5 minučių rezultatą padvigubino Rugilė Lygnugarytė. Pastaroji futbolininkė įvarčius muša jau antrose rungtynėse iš eilės. Dvikovai artėjant prie pabaigos „Nevėžio“ žaidėjos sušvelnino atsilikimą, kai 76-tąją minutę pasižymėjo Reda Gulbinaitė. Pirmają sezono pergalę „undinės“ iškovojo rezultatu 2:1 (2:0).

Linos Kaselytės auklėtinės po antrųjų rungtynių  I-osios lygos Vakarų zonoje užima trečiąją poziciją. Kitas rungtynes klaipėdietės žais namuose gegužės 12-ąją, 17 val. Lauks akistata su Tauragės MFK komanda.