Didelių iliuzijų nepuoselėjantis „Atlantas“ sieks nenuvilti aistruolių

Didelių iliuzijų nepuoselėjantis „Atlantas“ sieks nenuvilti aistruolių
17 liepos 05, Trečiadienis 09:34

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai atsakomosiose Europos lygos turnyro rungtynėse su Almatos „Kairato“ vienuolike, vyksiančiose uostamiestyje ketvirtadienį, sieks teigiamo rezultato.

Anot laikinojo vyriausiojo trenerio Sergejaus Savčenkovo, pirmojo susitikimo baigmė 0:6 pirmiau laiko atsakė kas žengs į kitą etapą, todėl antroje lietuvių ir kazachų akistatoje komandos turės savo tikslus.

„Nežinau kokią taktiką Klaipėdoje pasirinks varžovai, tačiau „Atlantui“ atstovaus visi pajėgiausi futbolininkai, kurie sieks jei ne įveikti Kazachstano superklubą, tai bent sužaisti su juo garbingai“, – tikino S.Savčenkovas.

Konstantiną Sarsaniją pakeitęs specialistas teigė, kad nepaisant situacijos žaidėjai atiduos visas jėgas.

Ar bus pokyčių ekipoje, palyginti, su pirmuoju susitikimu, treneris neatskleidė. S.Savčenkovas nebuvo linkęs atskleisti kokia taktika bus pasirinkta ketvirtadienį.

„Per rungtynes pamatysite“, – itin lakoniškas buvo S.Savčenkovas.

„Atlanto“ vairininkas neslėpė, jog nuotaika nelinksma. Blogiau ir būti negalėjo: prieš Europos mūšius komanda pabiro – į Rusijos klubus, į peržiūras, išvyko trys pagrindiniai futbolininkai – Andrejus Paniukovas, Olegas Dmitrijevas ir Sergejus Obivalinas, į Rumuniją tęsti karjeros iškeliavo vidurio saugas Linas Pilibaitis, sunkią traumą patyrė kitas žaidimo dirigentas – ilgametis klubo kapitonas Andrius Bartkus.

„Tie žaidėjai, kurie dalyvauja treniruotėse – sveiki, kupini noro kautis. Jiems tai dar vienas šansas parodyti save“, – sakė S.Savčenkovas.

Rungtynės Klaipėdoje tarp „Atlanto“ ir „Kairato“ vyks ketvirtadienį 19 val.

Skaityti 739 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė