V.Lekevičius: „Į visas pozicijas reikia įlieti šviežio kraujo“

V.Lekevičius: „Į visas pozicijas reikia įlieti šviežio kraujo“
17 liepos 06, Ketvirtadienis 07:24

Atlanto“ futbolo klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius, pastaraisiais metais, kai ekipai vadovavo Konstatinas Sarsanija, sutiko su tuo, kad garsusis specialistas pats dėliotų žaidėjų piramides.

Kiek nelauktai į Rusiją grįžus K.Sarsanijai, ir dėl to, kad komanda įkrito į gilią žaidybinę duobę, V.Lekevičius vėl perėmė klubo vairą.

Kokios jūsų nuotaikos prieš atsakomąjį mačą?

– Nuotaikos blogos, tačiau toks gyvenimas, kad reikės eiti į aikštę ir žaisti. Kviečiu aistruolius nenusisukti nuo komandos. Burtai lėmė žaisti su labai pajėgiais varžovais. Pamatėme, koks iš tikrųjų profesionalus klubas – kokias turi sąlygas, kokią bazę. Pamatėme, koks miesto požiūris į futbolą. Pralaimėjome 0:6. Iš pradžių nebuvo baisu aikštėje. Nežinau, kas įvyko per tas aštuonias minutes, kai praleidome net tris įvarčius. Kas nutiko, to reikėtų klausti žaidėjų. Man atrodo, kad pralaimėjome vaikiškai. Ištraukus burtus beveik visi tvirtino, jog mūsų ekipai nėra vilčių patekti į kitą etapą, tačiau niūriose prognozėse nebuvo tokio baisaus rezultato. Norėčiau, jog atsakomosios rungtynės susiklostytų sėkmingai ir futbolininkai galėtų psichologiškai atsitiesti, žiūrint į likusią sezono dalį – tęsiant kovą šalies čempionate. Nė vienos pergalės nepasiekėme šalies pirmenybių antrajame rate, iškritome iš Lietuvos taurės turnyro, žaidybinė krizė nusitęsė ir sulaukus Europos lygos varžybų. Iki liepos 23 dienos galime registruoti naujų žaidėjų. Ne paslaptis – atvyks daug žaidėjų iš Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Reikia stiprintis. Matau, kad į visas pozicijas reikia įlieti šviežio kraujo, nes antraip galime liūdnai baigti šalies čempionatą ir net neiškovoti teisės kitąmet žaisti Europoje. Žodžiu, komandoje reikia daug permainų. Išvykus Konstantinui Sarsanijai į Sankt Peterburgo „Zenito“ klubą, kuriame jam buvo pasiūlytas itin svarbus sporto direktoriaus postas, likome be vyriausiojo trenerio. Negana to, į peržiūras išvyko keturi pagrindiniai žaidėjai – Andrejus Paniukovas, Olegas Dmitrijevas, Sergejus Obivalinas ir Linas Pilibaitis. Dar sunkią traumą patyrė ir šį sezoną žaisti negalės kapitonas Andrius Bartkus. Žodžiu, komanda „sulūžo“, todėl teko vėl priartėti prie ekipos – dalyvauti treniruotėse, jausti mikroklimatą, iš naujo įvertinti futbolininkų lygį. Peržiūrėsiu visas pozicijas, pradedant nuo vyriausiojo trenerio kėdės.

Ar ilgai bus tuščia vyriausiojo trenerio kėdė?

– Manau – neilgai, iki atsinaujinsiančio šalies čempionato. Nes be vyriausiojo trenerio, be griežtos rankos klube – palaida bala. Pirmiausiai ieškosiu specialisto Lietuvoje.

Skaityti 1593 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė