„Atlanto“ ir namie laukia „Kairato“ atakų škvalas

„Atlanto“ ir namie laukia „Kairato“ atakų škvalas
17 liepos 06, Ketvirtadienis 10:10

Almatos „Kairato“ vyriausiasis treneris Kachaberas Cchadadzė, bendraudamas su Lietuvos žiniasklaidininkais, patikino, jog klubas gerbia savo vardą, todėl nepaisant didelės pergalės namie, Klaipėdoje rungtyniaus pajėgiausios sudėties žaidėjai.

„Po įtikinamos pergalės pirmosiose rungtynėse, susikrovėme šiokią tokią atsargą. Nepaisant to, rimtai rengiamės atsakomajam mačui, – tikino specialistas iš Gruzijos. – Mes „Atlantą“ gerbiame, vertiname, todėl ketvirtadienį žais visi pajėgiausi komandos nariai. Mūsų futbolininkai žino, kad jie turi gerbti savo vardą, todėl turi išlaikyti savo lygį – negali pasirodyti prasčiau nė iš jų tikimąsi. Jie turi išlaikyti ir klubo įvaizdį – turi kovoti gerai. Mūsų gerbėjai, kuriuos mes labai gerbiame, visada reikalauja iš mūsų didžiausio susikaupimo ir gero žaidimo. Tikiuosi, kad ir Klaipėdoje bus toks pat puikus futbolas, koks buvo ir Almatoje.

Paklaustas, kokią taktiką pasirinks Lietuvos pajūryje, buvęs klaipėdiečio Roberto Poškaus treneris Baku „Inter“ komandoje K.Cchadadzė, neslėpė, jog laimės ieškos prie svetimų vartų.

„Mes visada žaidžiame atakuojantį futbolą, mat klube daug tokio stiliaus žaidėjų. Taip rungtyniausime ir Lietuvoje. O koks rezultatas bus pasibaigus varžyboms – pamatysime“, – nebuvo linkęs šmaikštauti gruzinas.

Kairato“ FK nuotr.

Skaityti 1079 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė