Pralaimėta ir „Jonavai“

17 rugpjūčio 10, Ketvirtadienis 21:46

Iš nesėkmių liūno neišbrendantys „Atlanto“ futbolininkai patyrė dar vieną nesėkmę.

Klaipėdiečiai savo stadione praleidę vieną įvartį, o patys neįmušę nė vieno, nusileido „Jonavos“ klubui 0:1.

Tris taškus svečiams lėmė taiklus iš Klaipėdos kilusio Mindaugo Grigaravičiaus smūgis 53-iąją min.

Prieš rungtynes uostamiesčio ekipos vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas pakoregavo komandos sudėtį, žaidėjų pozicijas. Palyginti su praėjusiomis varžybomis, kuriose buvo sužaista lygiosiomis 1:1 su Kauno „Žalgiriu“, startiniame vienuoliktuke nebuvo keturių futbolininkų. Pakoreguotas buvo ne tik žaidėjų sąrašas, bet ir kai kurios pozicijos. Gynėjui Iljai Kalpačiukui buvo patikėtos krašto saugo pareigos, nuo pirmųjų minučių pirmą kartą žaidęs Maksimas Čižas rungtyniavo vidurio saugu. Rokiruotė buvo atlikta ir atakų smaigalyje. Pozicijomis susikeitė puolėju tapęs Tadas Labukas, o į aikštės gilumą daugiau atsitraukė priekyje rungtyniavęs Dmitrijus Mozolevskis. Tačiau pokyčiai neatnešė laukto rezultato.

Į 18-tuką pateko iš Prancūzijos į gimtą miestą grįžęs Dovydas Virkšas, tačiau saugas savo minutės, kai išbėgs į aikštę, nesulaukė.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai nesukūrė pavojingų momentų. Svečiams viltis pasiekti įvartį iki pertraukos buvo sužibusi 39-ąją min., tačiau Markas Beneta spėjo neleistinu būdu baudos aikštelės prieigose sustabdyti vartų link vieną patį bėgusį M.Grigaravičių.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo šaltu dušu. Po smūgio vartų link iš krašto, suklydo vartininkas D.Mikelionis. Jis negaudė, o numušė kamuolį, kuris atiteko prieš vartus buvusiam M.Grigaravičiui. Iš Latvijos į Lietuvą grįžęs saugas gimtajame stadione buvo taiklus.

Po praleisto įvarčio sukruto klaipėdiečiai. Gana pavojingas momentas prie svečių stačiakampio kilo 62-ąją min., kai Dmitrijus Germanas pasiuntė kamuolį į vartininko aikštelę. Tačiau niekas iš draugų nesuskubo prie kamuolio.

Po septynių minučių panašiai sužaidė Donatas Kazlauskas. Jis, skirtingai nei D.Germanas, tiksliai perdavė kamuolį prieš vartus buvusiam M.Čižui. Baltarusis paslydo ir spyrė labai netaikliai.

Per likusias minutes „Atlantas“ bandė gelbėtis, tačiau uostamiesčio klubo atakos nebuvo pavojingos.

Daugiau kaip tris mėnesius laimėti neįstengiantys klaipėdiečiai dėl palankių rezultatų vis dar išliko ketvirtoje vietoje.

„Rungtynės vyko iki pirmo įvarčio. Žinojau, kad kuri komanda pasieks – ta švęs pergalę. Taip įvyko. Apmaudu, kad jį pasiekė svečiai. „Atlanto“ žaidėjai stengėsi, tačiau varžovai labiau norėjo laimėti“, – nedaugžodžiavo Klaipėdos ekipos strategas I.Pankratjevas.

Atlantas“ – „Jonava“ 0:1 (0:0).

Įvartis: 53 min. Mindaugas Grigaravičius