Vilniaus „Žalgiriui“ nusileista beviltiškai

17 spalio 26, Ketvirtadienis 20:51

Klaipėdos „Atlantas“, namie net 0:3 pralaimėjęs sostinės „Žalgiriui“, nesėkmingai pradėjo Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių lemiamą penktą ratą.

Daugkartiniai čempionai turėjo iniciatyvą kone visą laiką – nuo susitikimo pradžios iki trečiojo įvarčio. Uostamiesčio futbolininkai prie varžovų vartų nesukūrė nė vieno pavojingo momento. Pavieniai šeimininkų šūviai buvo netaiklūs arba nekėlė jokios grėsmės svečių, kuriems pirmą kartą vadovavo Aleksandras Brazevičius iš Baltarusijos, tvirtovei.

Pirmąjį įvartį svečiai galėjo pasiekti jau 6-ą minutę, tačiau Darvydas Šernas įsigudrino iš kelių metrų nepataikyti į vartus.

Artėjant pertraukai klaipėdiečiai neišvengė įvarčio. Po baudos smūgio 34-ąją min., kamuolį prie „Atlanto“ vartų idealiai krūtine susistabdęs D.Šernas, „nuginklavo“ uostamiesčio ekipos vartininką Deividą Mikelionį.

Svečiai rezultatą padvigubino 65-ąją min. Baudos smūgiu iš maždaug 20 m virš gyvatvorės į viršutinę vartų dalį kamuolį pasiuntė Vytautas Lukša.

74-ąją min. klaipėdiečių gynėjai savo baudos aikštelėje leido šeimininkauti brazilui Elivelto, kuris padidino rezultatą iki 3:0.

Skirtumas galėjo būti ir didesnis. Po tolimo ir stipraus V.Lukšos smūgio, „Atlantą“ išgelbėjo skersinis, o per pridėtą laiką D.Mikelionis sureagavo į Liviu Antalio smūgį galva.

„Žalgiris“ pranoko viskuo, – po varžybų pripažino klaipėdiečių strategas Igoris Pankratjevas. – Šiandien žaidė viena komanda. „Atlanto“ nemačiau. Vilniečiai pademonstravo visą savo meistriškumą. Seniai nemačiau taip gerai žaidusio žalgiriečio V.Lukšos.“

Atlantas“ – „Žalgiris0:3 (0:1)

Įvarčiai:

34 min. Darvydas Šernas      0:1

65 min. Vytautas Lukša       0:2

74 min. Elivelto                    0:3