Atkaklus mūšis Marijampolėje baigėsi šeimininkų pergale

17 spalio 29, Sekmadienis 20:47

Iki 82-osios minutės niekuo „Sūduvai“ nenusileidę Klaipėdos „Atlantas“, Suvalkijos sostinėje turėjo praryti karčią pralaimėjimo piliulę.

Po Radanfaho Abu Bakro įvarčio, Lietuvos futbolo A lygos čempionato lyderiams apmaudžiai nusileista 0:1.

Rungtynės prasidėjo aktyviomis abiejų komandų atakomis. Nors pajūrio vienuolikė pirmoji pradėjo pavojingų momentų skaičiuotę, tačiau, kaip ir tikėtasi, aktyviau žaidė „Sūduvos“ futbolininkai, kurių išpuoliai buvo aštresni ir sukurtos progos – gerokai pavojingesnės.

Realią progą pasiekti įvartį turėjo „Atlanto“ saugas-puolėjas Tadas Labukas, tačiau jo smūgį atrėmė suvalkiečių gynėjas Semiras Kerla. Kiti svečių – Nemanjos Ivanovo, Marko Benetos bandymai buvo netaiklūs.

32-ąją min. liko tik stebėtis, kaip prie „Atlanto“ vartų atsidūręs S.Kerla smūgiu galva nepataikė į stačiakampį – kamuolys praskriejo greta virpsto.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė į šeimininkų atakas klaipėdiečiai atsakydavo pavojingomis kontratakomis.

77-ąją min. „Atlanto“ puolėjas Dmitrijus Mozolevskis būtų nurūkęs vienas prieš „Sūduvos“ vartininką, tačiau varžovų žaidėjas Paulius Janušauskas ranka sugriebęs už peties pargriovė klaipėdietį. Teisėjas ne tik neparodė raudonos kortelės už paskutinės vilties baudą, jis apskritai neįžvelgė pražangos – liepė žaisti toliau.

Po penkių minučių šėlo Marijampolės stadionas. Po baudos smūgio klaipėdiečių baudos aikštelėje kilo sumaištis, prie atšokusio kamuolio suskubęs R. Abu Bakras, pasiuntė jį į „Atlanto“ vartus.

Per paskutines minutes „Atlantas“ stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau „Sūduvos“ futbolininkai sugebėjo atremti klaipėdiečių atakas.

„Komanda norėjo reabilituotis po pralaimėjimo Vilniaus „Žalgiriui“. Futbolininkai kovojo, stengėsi, todėl jiems priekaištų dėl pralaimėjimo neturiu, – po varžybų sakė „Atlanto“ vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas. – Dėl šlapios aikštės buvo nemažai techninio broko. Apmaudu, kad neišnaudojome progų, kai išbėgdavo du mūsų žaidėjai prieš vieną marijampolietį.

Sūduva“ – „Atlantas1:0 (0:0)

Įvartis:

82 min. Radanfahas Abu Bakras 1:0