Jonavoje išsprūdo pergalė

17 lapkričio 19, Sekmadienis 14:30

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, pirmaudami Jonavoje, neišsaugojo pergalingos persvaros, lygiosios – 2:2.

Priešpaskutinę rungtynių minutę rezultatą išlyginusi „Jonavos“ ekipa, neleido uostamiesčio komandai pakilti į Lietuvos futbolo A lygos čempionato ketvirtą vietą ir tuo pačiu įgyvendinti jai iškeltą tikslą.

Šeimininkai gana greitai pasiekė įvartį – 9-ąją min. pasižymėjo Laurynas Stonkus. Igorio Pankratjevo auklėtiniai iki pertraukos atsakė su kaupu. Iš pradžių Tadas Labukas 26-ąją min. išlygino rezultatą, o 32-ąją min. jis išvedė komandos draugus į priekį.

Po pertraukos vyko atkakli, tačiau nerezultatyvi kova. Kai atrodė, kad iš Jonavos pavyks grįžti su gera žinia, priešpaskutinę minutę stadione trenkė žaibas – Maksimas Marusičius pasiuntė kamuolį į svečių vartus – 2:2.

Tai trečiasis iš eilės toks uostamiesčio vienuolikės rezultatas čempionate.

Susitikimas prasidėjo šeimininkų atakomis, kurios nekėlė didelės grėsmės klaipėdiečių vartininkui Arkadijui Želninui. Kiek labiau Klaipėdos stovykloje buvo neramu po Tautvydo Eliošiaus smūgio, kai kamuolys sudrebino skersinį.

Neilgai uostamiesčio ekipos tvirtovė laikėsi nekapituliavusi. 9-ąją min. po baudos smūgio į „Atlanto“ baudos aikštelę, nesėkmingai sužaidė pajūrio vienuolikės gynėjas Mantas Fridrikas. Nuo kojos kamuolys atšoko greta buvusiam L.Stonkui. Jonavos puolėjas dovanėlę mielai priėmė – 1:0.

Po įvarčio šeimininkų atakos, tarsi iš inercijos, ir toliau buvo rengiamos svečių vartų link.

26-ąją min. žiūrovus privertė nuščiūti „Atlanto“ žaidėjas T.Labukas. Perėmęs šeimininkų atmuštą kamuolį, jis kaire koja idealiai pasiuntė į tolimąją vartų pusę. Tai nebuvo vienintelė jo taikli ataka. 33-iąją min. puolėjui buvo patikėta atlikti baudos smūgį iš maždaug 30 metrų. Stipriai pažeme spirtam kamuoliui šeimininkų vartininkas Tadas Simaitis buvo ne kliūtis – 2:1.

Po pertraukos iniciatyvą turėjo „Jonavos“ futbolininkai, o svečiai bandė laimę kontratakuodami ir smūgiuodami iš toli. Atkaklūs šeimininkai savo tikslą pasiekė 89-ąją min.

L.Stonkaus galva smūgiuotą kamuolį klaipėdiečių vartininkas A.Želninas atmušė. Į jį pataikė ir M.Marusičius. Tik trečiuoju smūgiu kamuolį į tinklą kamuolį įpliekė Artiomas Osipovas. Tačiau įvartis buvo įskaitytas M.Marusičiui, nes po bandymo kamuolys buvo kirtęs vartų liniją.

Per likusį laiką, kurio buvo gana mažai, uostamiesčio futbolininkai nesukūrė pavojingos progos ir neiškovojo reikalingos pergalės.

Jonava“ – „Atlantas“ 2:2 (1:2)

Įvarčiai:

9 min. Laurynas Stonkus („Jonava“)                1:0

26 min. Tadas Labukas („Atlantas“)                1:1

33 min. Tadas Labukas („Atlantas“)                1:2

89 min. Maksimas Marusičius („Jonava“)        2:2