Pirmasis 2018-ųjų kontrolinis susitikimas pralaimėtas

Pirmasis 2018-ųjų kontrolinis susitikimas pralaimėtas
18 sausio 21, Sekmadienis 11:05

Atlantas“ Marijampolėje žaidė pirmąsias 2017-2018 m. tarpsezonio kontrolines rungtynes. Klaipėdiečių varžovu buvo Suvalkų „Wigry“ klubas. Lenkai buvo pajėgesni 3:1.

„Atlantas“ po 26 min. Ruslano Ivaško pasiekto įvarčio išsiveržė į priekį 1:0, tačiau kitą minutę varžovas – Mariuszas Rybickis išlygino rezultatą, o po šešių minučių Kamilas Koscielny persvėrė rezultatą. Trečią kartą kamuolys į lietuvių vartus įskriejo susitikimui baigiantis – 85-ąją min. Pasižymėjo Laurentiu Iorga.

Rungtynes klaipėdiečiai pradėjo tokios sudėties: Pavelas Doroševas, Karolis Gvildys, Nemanja Ivanovas, Ivanas Pecha, Simonas Juška, Donatas Kazlauskas, Gerardas Žukauskas, Vice Kendešas, Michailas Kaliadka, Dmitrijus Mozolevskis ir Ruslanas Ivaško.

Per pertrauką daugelis jų buvo pakeista, rungtyniavo Tadas Labukas, Deividas Lukošius, būrys jaunų žaidėjų – Haroldas Vaineikis, Vladislavas Kučerovas, Rokas Filipavičius, Gustas Gumbaravičius, Ernestas Albrikas, Deividas Šiuša, Mantas Bertašius.

Anot vyr. trenerio Algimanto Briaunio, iki pertraukos „Atlantas“ niekuo nenusileido varžovams. Pasiekę įvartį klaipėdiečiai pernelyg ilgai džiaugėsi, todėl lenkai išlygino rezultatą. „Wigry“ ekipai pirmaujant 2:1, iš 5 m R.Ivaško spirtas kamuolys sudrebino Suvalkų vienuolikės virpstą.

Po pertraukos, kai rungtyniavo jaunimas, iniciatyvą turėjo Lenkijos futbolininkai, o baigiantis varžyboms jie sugebėjo pasiekti trečią įvartį.

„Tai buvo žvalgybinės varžybos, pamatėme kuris žaidėjas ko vertas. Šiose rungtynėse, ypač po sunkių treniruočių, ne rezultatas buvo svarbu, o pamatyti savo kariauną“, – teigė A.Briaunys.

Tai buvo ketvirtoji klaipėdiečių ir „suvalkiečių“ akistata per pastarąjį penkmetį. 2013-aisiais „Atlantas“ buvo įveikęs lenkus 3:2, o kitose (2014 ir 2015 m.) pajėgesni buvo varžovai, laimėję tokiu pat rezultatu 1:0.

 

FC „Wigry“ nuotr.

Skaityti 772 kartai
Marijampolės Pieno Grupė
Klaipedos Savivaldybe
Argus Logo
Impuls Logo
4Life
Uostas Logo
Rasa Logo
Auto Logo
Laurea Logo
Laluna Logo
Klaipeda
Ekspresas
Admiral Sporto Baras
UAB
UAB
Sportpoint
Adidas
Klaipedos Universitetinė Ligoninė