„Atlanto“ ir „Stumbro“ kovoje nekrito niekas – 0:0

„Atlanto“ ir „Stumbro“ kovoje nekrito niekas – 0:0
18 gegužės 03, Ketvirtadienis 23:41

Uostamiesčio centriniame stadione pirmą kartą šiame sezone ant natūralios vejos žaidęs Klaipėdos „Atlantas“ neįstengė bent kartą nuginkluoti Kauno „Stumbro“ vartininko.

Nė sykio taikliai neįstengė spirti ir svečiai, tad lygiosios – 0:0. Tai buvo 15-oji klaipėdiečių ir kauniečių akistata, „Stumbro“ futbolininkams nė karto nėra pavykę įveikti pajūrio klubo.

Susitikimas prasidėjo žaibiška šeimininkų ataka, kurios smaigalyje atsidūrė Edvinas Baniulis. Tačiau „Atlanto“ puolėjas nesuvaldė kamuolio ir nesugebėjo spirti į vartus.

Po šio išpuolio iniciatyvą perėmė svečiai, tačiau jų žaidimas nekėlė grėsmės klaipėdiečių tvirtovei. Negana to, paslydęs „Stumbro“ gynėjas sudarė galimybę Donatui Kazlauskui pabėgti vienam prieš vartus. Uostamiesčio vienuolikės saugas paskubėjo smūgiuoti, o ir pažemę pasiųstą kamuolį Rodrigo Josviakis lengvai pagavo.

Dar viena pavojinga proga iki pertraukos buvo sukurta 37-ąją min. „Stumbro“ futbolininkas Andre Almeida galva pasiuntė kamuolį į tolimą vartų pusę. Laimė, kamuolys praskriejo virš skersinio.

Antroje rungtynių pusėje aktyvesni buvo kauniečiai, rezgę atakas klaipėdiečių vartų link vieną po kitos.

Nenorėjo šešėlyje būti ir šeimininkai. 59-ąją min. po Anilo Kočo perdavimo į baudos aikštelę, kamuolį į svečių vartų tinklą galėjo nukreipti Abdoulaye Diallo, tačiau legionierius iš Senegalo buvo netaiklus.

Stadione buvę žiūrovai už galvų stvėrėsi 88-ąją min. Vice Kendešo galva pasiųstą kamuolį, „Stumbro“ vartininkas atmušė iš pačio vartų kampo. O netrukus A.Kočas spyrė į dangų.

Paskutinės atakos metu kauniečiai sukūrė šimtaprocentinę progą. Tačiau Lucaso Villelos smūgį atrėmė Pavelas Doroševas.

„Atlanto“ strategas Algimantas Briaunys po rungtynių pripažino, kad svečiai žaidė pranašiau: „Aštriau atakavo, buvo vikresni, daugiau kontroliavo kamuolį“.

„Mes neturėjome pranašumo prieš svečius dėl pateisinamos priežasties – prieš varžybas nė karto nesuspėjome bent kartą treniruotis ant vejos“, – apgailestavo treneris.

 

Rungtynių statistika

Atlantas“ – „Stumbras“ 0:0

 

Atlantas“:

12. Pavelas Doroševas

44. Lukas Artimavičius (17 min. įspėtas)

15. Abdoulaye Diallo (68 min. įspėtas)

17. Michailas Kaliadka

20. Aleksandras Levšinas

77. Ivanas Pecha

94. Gerardas Žukauskas (35 min. įspėtas)

89. Anilas Kočas

9. Donatas Kazlauskas (nuo 55 min. 23. Jure Pejičius)

11. Domantas Šimkus (nuo 46 min. 19. Rokas Filipavičius)

45. Edvinas Baniulis (nuo 84 min. 40. Vice Kendešas)

Skaityti 1513 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka