„Atlantas“ sostinėje iškovojo tašką

„Atlantas“ sostinėje iškovojo tašką
19 rugpjūčio 10, Šeštadienis 21:30

A lygos 19-ojo turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ sostinėje susitiko su Vilniaus „Riteriais“. Kaip jau įprasta šiame sezone, žiūrovai išvydo atkaklią kovą, o per 90-imt minučių nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Komandos išsiskyrė taikiai - 1:0 (0:1).

Pirmasis kėlinys stadione susirinkusių sirgalių pavojingais epizodais nepalepino. „Riterių“ komandos atakos smaigalyje dažniausiai atsidurdavo puolėjas Teremas Moffi, o svečiai neretai aštriau atakuodavo po Viliaus Armanavičiaus perdavimų iš dešiniojo krašto.

Ramiai besiklosčiusias rungtynes sudrumstė epizodas 44-ąją minutę. Titas Vitukynas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko perdavimą link Darvydo Šerno, kuris antruoju bandymu pasiuntė kamuolį į vartus.

Įdomu tai, kad „Riterių“ vartininkas Vincentas Šarkauskas kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo buvo priverstas traukti pirmą kartą šiame sezone.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, tačiau Vilniaus klubas surengė porą efektingų kombinacijų ir po užsitęsusios atakos išlygino rezultatą. 57-ąją minutę komandos draugo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Teremas Moffi, kuris šiame sezone pasižymėjo 10-ąjį kartą.

Iniciatyvą perėmusiam sostinės klubui dvikovą užbaigti teko mažumoje, kadangi 67-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas.

Per likusį rungtynių laiką progų turėjo abi komandos. Aktyviai rungtyniavęs Lajo Traore sykį smūgiavo tiesiai į Stefano Kunčevą, o po keitimo aikštėje pasirodžiusio Vytauto Lukšo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Skaityti 510 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka