T. Vitukynas: „Rungtynėse su „Sūduva“ koncentracija bus maksimali“

T. Vitukynas rungtyniaus prieš buvusį komandos draugą P. Golubicką T. Vitukynas rungtyniaus prieš buvusį komandos draugą P. Golubicką atlantas.lt nuotrauka
19 rugsėjo 12, Ketvirtadienis 09:36

Klaipėdos „Atlantui“ šiame sezone dar nepavyko iškovoti taškų rungtyniaujant su šalies čempione Marijampolės „Sūduva“, tačiau uostamiesčio ekipa jau šį penktadienį turės galimybę pakeisti šią statistiką. 

„Visi žinome, kaip marijampoliečiai pasirodė Europos lygos atrankoje, bet turime išeiti į aikštę ir atiduodi visas jėgas. „Sūduva“ į A lygos kovas grįžta po ilgos pertraukos, pastaruoju metu jiems teko ne tik daug žaisti su stipriais varžovais Europoje, bet ir daug keliauti, todėl varžovai gali būti šiek tiek pavargę. Žinoma, mes turime nuostolių, keli startinės sudėties žaidėjai bus priversti praleisti rungtynes dėl geltonų kortelių, tačiau tie, kurie žais, turi padaryti viską, kad rezultatas būtų teigiamas“, - sakė „Atlanto“ saugas Titas Vitukynas.

Šiame sezone prie uostamiesčio prisijungęs saugas vilkėdamas „Atlanto“ marškinėlius A lygoje jau sužaidė 17 rungtynių, per kurias du kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Praėjusiame sezone futbolininkas atstovavo Alytaus „Dainavos ekipai, kurioje rungtyniavo ir dabar „Sūduvos“ marškinėlius vilkintis Paulius Golubickas.

„Paulius yra aukšto lygio žaidėjas. Jis labai mėgsta žaisti su kamuoliu, todėl negalime suteikti jam daug laisvės ir turime neleisti lengvai priimti kamuolių. Jeigu leisime jam pajusti rungtynių ritmą, jis tikrai pridarys mums problemų, skirstys kamuolius į aikštės kraštus, ieškos galimybių sukurti pavojingas progas savo komandos draugams arba pasižymėti pats. Žinome jo galimybes, todėl viena iš mūsų užduočių bus neleisti jam daryti to, ką jis moka geriausiai“, - teigė būsimą varžovą gerai pažįstantis „Atlanto“ futbolininkas.

T. Vitukynas pasidžiaugė, kad uostamiesčio ekipos žaidimas vis gerėja, tačiau teigė, jog svarbiausia yra iškovoti taškus:

„Žaidžiame gerą futbolą, tačiau vis pritrūksta šiek tiek sėkmės. Kiekvienoje dvikovoje atiduodame visą širdį, todėl ir rungtyniaujant prieš „Sūduvą“ koncentracija bus maksimali. Norime savo sąskaitą papildyti taškais, todėl padarysime viską, kad tai įvyktų jau šiame ture

Dvikova tarp  „Atlanto“ ir  „Sūduvos“ vyks jau šį penktadienį, rugsėjo 13 dieną. Rungtynių Klaipėdos miesto centriniame stadione pradžia - 19:00 valandą. 

Bilietus į rungtynes galėsite įsigyti stadiono kasoje, kuri bus atidaryta likus vienai valandai iki dvikovos pradžios. Bilietų kaina - 4 eurai. Moksleiviams bei studentams, pateikus pažymėjimą, įėjimas - nemokamas!

Skaityti 939 kartai
Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka