Vilniaus „Žalgiriui“ pralaimėta 1:3

Vilniaus „Žalgiriui“ pralaimėta 1:3
18 spalio 25, Ketvirtadienis 00:58

Atlantas“ į sostinę, kautis su Vilniaus „Žalgiriu“, keliavo be vyriausiojo trenerio Anatolijaus Šelesto, išvykusio į Rusiją dėl klubo reikalų. Prie ekipos vairo stojęs klubo direktorius Vacys Lekevičius įkvėpė komandą taip, kad favoritais nelaikyta pajūrio vienuolikė pirmoji pasiekė įvartį ir pirmavo iki 29-osios minutės.

Tiesa, vėliau geriau žaidė varžovai. Sostinėms futbolininkams leidęs įmušti tris įvarčius, „Atlantas“ patyrė pralaimėjimą 1:3.

Rungtynės prasidėjo be žvalgybos. Aktyviai žaisdami klaipėdiečiai vertė vicečempionus dažnai prasižengti. Iš toli šeimininkų tvirtovės sargo budrumą patikrino Marius Papšys, Deividas Lukošius, Tadas Labukas.

O 19-ąją min. uostamiesčio futbolininkai surengė idealią ataką, kurios baigiamojoje fazėje Bruno Lemečevskis galva taikliai pamušė kamuolį prieš vartus buvusiam M.Papšiui. „Atlanto“ saugą bandęs stabdyti Marcusas Marquinhosas, nukreipė kamuolį į savo vartus.

Po praleisto įvarčio sukruto šeimininkai. 26-ąją min. komandą išgelbėjo „Atlanto“ vartininkas Dawidas Smugas, atrėmęs Tomašo Šimkovičiaus, iššokusio vienui vieno prieš vartus, iš trijų metrų smūgiuotą kamuolį.

Tačiau vilniečiai neilgai sielvartavo dėl neišnaudotos progos. Po trijų minučių „Žalgirio“ legionierius Louisas Ogana, būdamas tarp svečių gynėjų, rado progą taikliam smūgiui – 1:1.

Baigiantis kėliniui emocijos liejosi per kraštus. Dėl šiurkščiai žaidusio Liviu Antalio, aikštėje susistumdė futbolininkai. Rumunas, vieną po kitos prieš save išvydęs geltonas korteles, buvo išvarytas iš aikštės. Incidento metu buvo įspėti net trys „Atlanto“ žaidėjai.

Nors vilniečių aikštėje buvo mažiau, tačiau jie buvo aktyvesni. 40-ąją min. savo kaltę išpirko M.Marquinhosas, persvėręs rezultatą „Žalgirio“ naudai.

Nemalonumai uostamiesčio ekipai tęsėsi ir po pertraukos. 47-ąją min. pasinaudojęs „Atlanto“ gynėjų neryžtingumu, antrąjį įvartį pelnė L.Ogana 3:1.

Per likusį laiką žiūrovai nebuvo lepinami pavojingais momentais – šeimininkus tenkino esantis rezultatas, o klaipėdiečiai neturėjo jėgų gelbėtis.

 

Rungtynių statistikai

Žalgiris“ – „Atlantas“ 3:1 (2:1)

Įvarčiai:

19 min. Marcusas Marquinhosas („Žalgiris“, į savo vartus)      0:1

29 min. Louisas Ogana („Žalgiris“)                                              1:1

40 min. Marcusas Marquinhosas („Žalgiris“)                             2:1

47 min. Louisas Ogana („Žalgiris“)                                             3:1

 

Atlantas“:

1. Dawidas Smugas (38 min. įspėtas)

2. Gustas Gumbaravičius (kapitonas)

6. Andrius Bartkus (38 min. įspėtas, nuo 63 min. 8. Jurijus Teterenka)

5. Leandro da Silva

7. Tadas Labukas (74 min. įspėtas, nuo 83 min. 25. Gintautas Rakauskas)

10. Marius Papšys

15. Martunas Abovianas (78 min. įspėtas)

43. Deividas Šiuša

19. Dovydas Norvilas (37 min. įspėtas, nuo 62 min. 77. Ruslanas Marušką)

99. Deividas Lukošius (65 min. įspėtas)

97. Bruno Lemečevskis

Skaityti 1528 kartai

Medija

Klaipedos Savivaldybe
Impuls Logo
4LIFE
UAB
Auto Logo
Klaipėdos universitetinė ligoninė
SKALBYKLA RASA
Litmontažas
Laluna
Atviraklaipeda.lt Vertical
TLSC
Technoarka